ראשלצ - תחנה מרכזית רשלצ / רציפים
(רציף 16) |
16.35 |
16.35 |
העלאה |
ראשלצ - ישראל גלילי / הסחלב
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / התקומה
|
16.38 |
16.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / היקינטון
|
16.39 |
16.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / המורן
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הרב יוסף עזרן
|
16.42 |
16.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הנחשול
|
16.44 |
16.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אבני החושן
|
16.45 |
16.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
16.47 |
16.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / בסקינד
|
16.48 |
16.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מתחם שבעת הכוכבים
|
16.50 |
16.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / לישנסקי
|
16.51 |
16.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / עליית הנוער
|
16.53 |
16.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / קנר
|
16.55 |
16.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / גלוסקא
|
16.56 |
16.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות רחבעם זאבי / יוסף ספיר
|
16.58 |
16.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בית ספר לכבאות / רחבעם זאבי
|
16.59 |
16.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / זלמן שזר
|
17.02 |
17.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הנדסה
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל התותחנים
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / חיל השריון
|
17.05 |
17.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - מרכז הספורט / דרך בגין
|
17.09 |
17.09 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הקוממיות
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / קרן היסוד
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הרב מיימון
|
17.12 |
17.12 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / כט בנובמבר
|
17.13 |
17.13 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר שזר / הרב ניסנבאום
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / משה שרת
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / בלפור
|
17.17 |
17.17 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / פרלשטיין
|
17.19 |
17.19 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
17.21 |
17.21 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / רוטשילד
|
17.22 |
17.22 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / שמחה הולצברג
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / יוטבת
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / אייזיק חריף
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / הבעשט
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / מנדס פראנס
|
17.29 |
17.29 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / לייב בן שרה
|
17.30 |
17.30 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / דרום ארליך
|
17.31 |
17.31 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרום ארליך / שבטי ישראל
|
17.32 |
17.32 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מיצקוביץ / חסידי האומות
|
17.33 |
17.33 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / נס לגויים
|
17.35 |
17.35 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / שרירא גאון
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / הפלך
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / אליפלט
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / אבולעפיה
|
17.41 |
17.41 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / שד הר ציון
|
17.42 |
17.42 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד הר ציון / וולפסון
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב / לוינסקי
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
תל אביב - לבנדה / מירון
|
17.47 |
17.47 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
17.49 |
17.49 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
17.52 |
17.52 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / הארבעה
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
17.56 |
17.56 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה
|
18.01 |
18.01 |
הורדה |