ראשלצ - תחנה מרכזית רשלצ / רציפים
(רציף 16) |
17.35 |
17.35 |
העלאה |
ראשלצ - ישראל גלילי / הסחלב
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / התקומה
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / היקינטון
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / המורן
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הרב יוסף עזרן
|
17.42 |
17.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הנחשול
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אבני החושן
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
17.47 |
17.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / בסקינד
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מתחם שבעת הכוכבים
|
17.50 |
17.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / לישנסקי
|
17.51 |
17.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / עליית הנוער
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / קנר
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / גלוסקא
|
17.56 |
17.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
17.57 |
17.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות רחבעם זאבי / יוסף ספיר
|
17.58 |
17.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בית ספר לכבאות / רחבעם זאבי
|
17.59 |
17.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / זלמן שזר
|
18.02 |
18.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הנדסה
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל התותחנים
|
18.04 |
18.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / חיל השריון
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - מרכז הספורט / דרך בגין
|
18.09 |
18.09 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הקוממיות
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / קרן היסוד
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הרב מיימון
|
18.12 |
18.12 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / כט בנובמבר
|
18.13 |
18.13 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר שזר / הרב ניסנבאום
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / משה שרת
|
18.15 |
18.15 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / בלפור
|
18.17 |
18.17 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / פרלשטיין
|
18.19 |
18.19 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
18.21 |
18.21 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / רוטשילד
|
18.22 |
18.22 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / שמחה הולצברג
|
18.24 |
18.24 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / יוטבת
|
18.25 |
18.25 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / אייזיק חריף
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / הבעשט
|
18.28 |
18.28 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / מנדס פראנס
|
18.29 |
18.29 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / לייב בן שרה
|
18.30 |
18.30 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / דרום ארליך
|
18.31 |
18.31 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרום ארליך / שבטי ישראל
|
18.32 |
18.32 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מיצקוביץ / חסידי האומות
|
18.33 |
18.33 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / נס לגויים
|
18.35 |
18.35 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / שרירא גאון
|
18.36 |
18.36 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / הפלך
|
18.38 |
18.38 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / אליפלט
|
18.39 |
18.39 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / אבולעפיה
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / שד הר ציון
|
18.42 |
18.42 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד הר ציון / וולפסון
|
18.44 |
18.44 |
העלאה והורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב / לוינסקי
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
תל אביב - לבנדה / מירון
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
18.52 |
18.52 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / הארבעה
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה
|
19.01 |
19.01 |
הורדה |