ראשלצ - תחנה מרכזית רשלצ / רציפים
(רציף 16) |
18.45 |
18.45 |
העלאה |
ראשלצ - ישראל גלילי / הסחלב
|
18.46 |
18.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / התקומה
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / היקינטון
|
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / המורן
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הרב יוסף עזרן
|
18.52 |
18.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הנחשול
|
18.54 |
18.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אבני החושן
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / בסקינד
|
18.58 |
18.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מתחם שבעת הכוכבים
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / לישנסקי
|
19.01 |
19.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / עליית הנוער
|
19.03 |
19.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / קנר
|
19.05 |
19.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / גלוסקא
|
19.06 |
19.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות רחבעם זאבי / יוסף ספיר
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בית ספר לכבאות / רחבעם זאבי
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / זלמן שזר
|
19.12 |
19.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הנדסה
|
19.13 |
19.13 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל התותחנים
|
19.14 |
19.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / חיל השריון
|
19.15 |
19.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים
|
19.16 |
19.16 |
העלאה והורדה |
בת ים - מרכז הספורט / דרך בגין
|
19.19 |
19.19 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הקוממיות
|
19.20 |
19.20 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / קרן היסוד
|
19.20 |
19.20 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הרב מיימון
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / כט בנובמבר
|
19.23 |
19.23 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר שזר / הרב ניסנבאום
|
19.24 |
19.24 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / משה שרת
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / בלפור
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / פרלשטיין
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
19.31 |
19.31 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / רוטשילד
|
19.32 |
19.32 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / שמחה הולצברג
|
19.34 |
19.34 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / יוטבת
|
19.35 |
19.35 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / אייזיק חריף
|
19.36 |
19.36 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / הבעשט
|
19.38 |
19.38 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / מנדס פראנס
|
19.39 |
19.39 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / לייב בן שרה
|
19.40 |
19.40 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / דרום ארליך
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרום ארליך / שבטי ישראל
|
19.42 |
19.42 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מיצקוביץ / חסידי האומות
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / נס לגויים
|
19.45 |
19.45 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / שרירא גאון
|
19.46 |
19.46 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / הפלך
|
19.48 |
19.48 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / אליפלט
|
19.49 |
19.49 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / אבולעפיה
|
19.51 |
19.51 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / שד הר ציון
|
19.52 |
19.52 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד הר ציון / וולפסון
|
19.54 |
19.54 |
העלאה והורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב / לוינסקי
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
תל אביב - לבנדה / מירון
|
19.57 |
19.57 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
19.59 |
19.59 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / הארבעה
|
20.03 |
20.03 |
העלאה והורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
20.06 |
20.06 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה
|
20.11 |
20.11 |
הורדה |