ראשלצ - תחנה מרכזית רשלצ / רציפים
(רציף 16) |
20.50 |
20.50 |
העלאה |
ראשלצ - ישראל גלילי / הסחלב
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / התקומה
|
20.53 |
20.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / היקינטון
|
20.54 |
20.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / המורן
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הרב יוסף עזרן
|
20.57 |
20.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הנחשול
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אבני החושן
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
21.02 |
21.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / בסקינד
|
21.03 |
21.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מתחם שבעת הכוכבים
|
21.05 |
21.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / לישנסקי
|
21.06 |
21.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / עליית הנוער
|
21.08 |
21.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / קנר
|
21.10 |
21.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / גלוסקא
|
21.11 |
21.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
21.12 |
21.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות רחבעם זאבי / יוסף ספיר
|
21.13 |
21.13 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בית ספר לכבאות / רחבעם זאבי
|
21.14 |
21.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / זלמן שזר
|
21.17 |
21.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הנדסה
|
21.18 |
21.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל התותחנים
|
21.19 |
21.19 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / חיל השריון
|
21.20 |
21.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים
|
21.21 |
21.21 |
העלאה והורדה |
בת ים - מרכז הספורט / דרך בגין
|
21.24 |
21.24 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הקוממיות
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / קרן היסוד
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / הרב מיימון
|
21.27 |
21.27 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב ניסנבאום / כט בנובמבר
|
21.28 |
21.28 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר שזר / הרב ניסנבאום
|
21.29 |
21.29 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / משה שרת
|
21.30 |
21.30 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / בלפור
|
21.32 |
21.32 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / פרלשטיין
|
21.34 |
21.34 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
21.36 |
21.36 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / רוטשילד
|
21.37 |
21.37 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / שמחה הולצברג
|
21.39 |
21.39 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / יוטבת
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / אייזיק חריף
|
21.41 |
21.41 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / הבעשט
|
21.43 |
21.43 |
העלאה והורדה |
תל אביב - יפת / מנדס פראנס
|
21.44 |
21.44 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / לייב בן שרה
|
21.45 |
21.45 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שבטי ישראל / דרום ארליך
|
21.46 |
21.46 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרום ארליך / שבטי ישראל
|
21.47 |
21.47 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מיצקוביץ / חסידי האומות
|
21.48 |
21.48 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / נס לגויים
|
21.50 |
21.50 |
העלאה והורדה |
תל אביב - היינריך היינה / שרירא גאון
|
21.51 |
21.51 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / הפלך
|
21.53 |
21.53 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שלבים / אליפלט
|
21.54 |
21.54 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / אבולעפיה
|
21.56 |
21.56 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך שלמה / שד הר ציון
|
21.57 |
21.57 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד הר ציון / וולפסון
|
21.59 |
21.59 |
העלאה והורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב / לוינסקי
|
22.00 |
22.00 |
העלאה והורדה |
תל אביב - לבנדה / מירון
|
22.02 |
22.02 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
22.04 |
22.04 |
העלאה והורדה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
22.07 |
22.07 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / הארבעה
|
22.08 |
22.08 |
העלאה והורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
22.11 |
22.11 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה
|
22.16 |
22.16 |
הורדה |