חולון - מסוף וולפסון
(רציף 1) |
15.35 |
15.35 |
העלאה |
חולון - בי"ח וולפסון
|
15.35 |
15.35 |
העלאה והורדה |
תל אביב - אד קוץ / אלפרדו דבלין
|
15.37 |
15.37 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / מחרוזת
|
15.40 |
15.40 |
העלאה והורדה |
תל אביב - גבעת התמרים / שד ירושלים
|
15.41 |
15.41 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / שמחה הולצברג
|
15.43 |
15.43 |
העלאה והורדה |
בת ים - רוטשילד / שדרות העצמאות
|
15.44 |
15.44 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / ירושלים
|
15.46 |
15.46 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
15.47 |
15.47 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב עוזיאל / שדרות העצמאות
|
15.49 |
15.49 |
העלאה והורדה |
בת ים - אנילביץ / דניאל
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
בת ים - כצנלסון / אנילביץ
|
15.52 |
15.52 |
העלאה והורדה |
בת ים - ביהס יד מרדכי / כצנלסון
|
15.53 |
15.53 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / כצנלסון
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
בת ים - החרושת / הרב ניסנבאום
|
15.56 |
15.56 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / השר רבינוביץ
|
15.58 |
15.58 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר בני ציון / הנביאים
|
15.59 |
15.59 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / יצחק שדה
|
16.01 |
16.01 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הנביאים
|
16.03 |
16.03 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
16.05 |
16.05 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
16.08 |
16.08 |
העלאה והורדה |
בת ים - תחנת רכבת קוממיות
|
16.11 |
16.11 |
העלאה והורדה |
חולון - פארק אתגרים / משה דיין
|
16.12 |
16.12 |
העלאה והורדה |
חולון - בן גוריון / רבינוביץ
|
16.15 |
16.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף לישנסקי / שייקה דן
|
16.16 |
16.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אלחנן
|
16.18 |
16.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אליעזר מזל
|
16.19 |
16.19 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
16.21 |
16.21 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / אברהם בר
|
16.25 |
16.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / גדולי ישראל
|
16.26 |
16.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / לוי אשכול
|
16.28 |
16.28 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גן הזיכרון / התקומה
|
16.31 |
16.31 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / שומרה
|
16.32 |
16.32 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ישראל גלילי
|
16.34 |
16.34 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
16.35 |
16.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
16.37 |
16.37 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
16.42 |
16.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
16.43 |
16.43 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
16.44 |
16.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - עין הקורא / הרצל
|
16.46 |
16.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / הרב זינגר
|
16.50 |
16.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / הרב קוק
|
16.51 |
16.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / חבד
|
16.52 |
16.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרגולין / צג בנות
|
16.53 |
16.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הגדוד העברי / חבד
|
16.54 |
16.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / הגדוד העברי
|
16.55 |
16.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / יוחנן הסנדלר
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / גבעתי
|
16.58 |
16.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / יעקובזון
|
17.00 |
17.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
17.02 |
17.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / פריימן
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / טוליפמן
|
17.07 |
17.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
17.12 |
17.12 |
הורדה |