חולון - מסוף וולפסון
(רציף 1) |
16.55 |
16.55 |
העלאה |
חולון - בי"ח וולפסון
|
16.55 |
16.55 |
העלאה והורדה |
תל אביב - אד קוץ / אלפרדו דבלין
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / מחרוזת
|
17.00 |
17.00 |
העלאה והורדה |
תל אביב - גבעת התמרים / שד ירושלים
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / שמחה הולצברג
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
בת ים - רוטשילד / שדרות העצמאות
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / ירושלים
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
17.07 |
17.07 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב עוזיאל / שדרות העצמאות
|
17.09 |
17.09 |
העלאה והורדה |
בת ים - אנילביץ / דניאל
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
בת ים - כצנלסון / אנילביץ
|
17.12 |
17.12 |
העלאה והורדה |
בת ים - ביהס יד מרדכי / כצנלסון
|
17.13 |
17.13 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / כצנלסון
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
בת ים - החרושת / הרב ניסנבאום
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / השר רבינוביץ
|
17.18 |
17.18 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר בני ציון / הנביאים
|
17.19 |
17.19 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / יצחק שדה
|
17.21 |
17.21 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הנביאים
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
בת ים - תחנת רכבת קוממיות
|
17.31 |
17.31 |
העלאה והורדה |
חולון - פארק אתגרים / משה דיין
|
17.32 |
17.32 |
העלאה והורדה |
חולון - בן גוריון / רבינוביץ
|
17.35 |
17.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף לישנסקי / שייקה דן
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אלחנן
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אליעזר מזל
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
17.41 |
17.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / אברהם בר
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / גדולי ישראל
|
17.46 |
17.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / לוי אשכול
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גן הזיכרון / התקומה
|
17.51 |
17.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / שומרה
|
17.52 |
17.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ישראל גלילי
|
17.54 |
17.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
17.56 |
17.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
17.57 |
17.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
18.00 |
18.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
18.02 |
18.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
18.04 |
18.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - עין הקורא / הרצל
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / הרב זינגר
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / הרב קוק
|
18.11 |
18.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / חבד
|
18.12 |
18.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרגולין / צג בנות
|
18.13 |
18.13 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הגדוד העברי / חבד
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / הגדוד העברי
|
18.15 |
18.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / יוחנן הסנדלר
|
18.17 |
18.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / גבעתי
|
18.18 |
18.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / יעקובזון
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
18.21 |
18.21 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
18.22 |
18.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
18.23 |
18.23 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
18.24 |
18.24 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / פריימן
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / טוליפמן
|
18.27 |
18.27 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
18.32 |
18.32 |
הורדה |