חולון - מסוף וולפסון
(רציף 1) |
17.40 |
17.40 |
העלאה |
חולון - בי"ח וולפסון
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
תל אביב - אד קוץ / אלפרדו דבלין
|
17.42 |
17.42 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / מחרוזת
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
תל אביב - גבעת התמרים / שד ירושלים
|
17.46 |
17.46 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / שמחה הולצברג
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
בת ים - רוטשילד / שדרות העצמאות
|
17.49 |
17.49 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / ירושלים
|
17.51 |
17.51 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
17.52 |
17.52 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב עוזיאל / שדרות העצמאות
|
17.54 |
17.54 |
העלאה והורדה |
בת ים - אנילביץ / דניאל
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
בת ים - כצנלסון / אנילביץ
|
17.57 |
17.57 |
העלאה והורדה |
בת ים - ביהס יד מרדכי / כצנלסון
|
17.58 |
17.58 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / כצנלסון
|
17.59 |
17.59 |
העלאה והורדה |
בת ים - החרושת / הרב ניסנבאום
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / השר רבינוביץ
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר בני ציון / הנביאים
|
18.04 |
18.04 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / יצחק שדה
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הנביאים
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
18.13 |
18.13 |
העלאה והורדה |
בת ים - תחנת רכבת קוממיות
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
חולון - פארק אתגרים / משה דיין
|
18.17 |
18.17 |
העלאה והורדה |
חולון - בן גוריון / רבינוביץ
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף לישנסקי / שייקה דן
|
18.21 |
18.21 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אלחנן
|
18.23 |
18.23 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אליעזר מזל
|
18.24 |
18.24 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / אברהם בר
|
18.30 |
18.30 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / גדולי ישראל
|
18.31 |
18.31 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / לוי אשכול
|
18.33 |
18.33 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גן הזיכרון / התקומה
|
18.36 |
18.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / שומרה
|
18.37 |
18.37 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ישראל גלילי
|
18.39 |
18.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
18.40 |
18.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
18.42 |
18.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - עין הקורא / הרצל
|
18.51 |
18.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / הרב זינגר
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / הרב קוק
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / חבד
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרגולין / צג בנות
|
18.58 |
18.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הגדוד העברי / חבד
|
18.59 |
18.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / הגדוד העברי
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / יוחנן הסנדלר
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / גבעתי
|
19.03 |
19.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / יעקובזון
|
19.05 |
19.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
19.06 |
19.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / פריימן
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / טוליפמן
|
19.12 |
19.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
19.17 |
19.17 |
הורדה |