חולון - מסוף וולפסון
(רציף 1) |
18.45 |
18.45 |
העלאה |
חולון - בי"ח וולפסון
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
תל אביב - אד קוץ / אלפרדו דבלין
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / מחרוזת
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
תל אביב - גבעת התמרים / שד ירושלים
|
18.51 |
18.51 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / שמחה הולצברג
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
בת ים - רוטשילד / שדרות העצמאות
|
18.54 |
18.54 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / ירושלים
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב עוזיאל / שדרות העצמאות
|
18.59 |
18.59 |
העלאה והורדה |
בת ים - אנילביץ / דניאל
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
בת ים - כצנלסון / אנילביץ
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
בת ים - ביהס יד מרדכי / כצנלסון
|
19.03 |
19.03 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / כצנלסון
|
19.04 |
19.04 |
העלאה והורדה |
בת ים - החרושת / הרב ניסנבאום
|
19.06 |
19.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / השר רבינוביץ
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר בני ציון / הנביאים
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / יצחק שדה
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הנביאים
|
19.13 |
19.13 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
19.15 |
19.15 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
19.18 |
19.18 |
העלאה והורדה |
בת ים - תחנת רכבת קוממיות
|
19.21 |
19.21 |
העלאה והורדה |
חולון - פארק אתגרים / משה דיין
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
חולון - בן גוריון / רבינוביץ
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף לישנסקי / שייקה דן
|
19.26 |
19.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אלחנן
|
19.28 |
19.28 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אליעזר מזל
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
19.31 |
19.31 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / אברהם בר
|
19.35 |
19.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / גדולי ישראל
|
19.36 |
19.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / לוי אשכול
|
19.38 |
19.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גן הזיכרון / התקומה
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / שומרה
|
19.42 |
19.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ישראל גלילי
|
19.44 |
19.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
19.45 |
19.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
19.46 |
19.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
19.47 |
19.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
19.50 |
19.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
19.52 |
19.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
19.53 |
19.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
19.54 |
19.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - עין הקורא / הרצל
|
19.56 |
19.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / הרב זינגר
|
20.00 |
20.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / הרב קוק
|
20.01 |
20.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / חבד
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרגולין / צג בנות
|
20.03 |
20.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הגדוד העברי / חבד
|
20.04 |
20.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / הגדוד העברי
|
20.05 |
20.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / יוחנן הסנדלר
|
20.07 |
20.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / גבעתי
|
20.08 |
20.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / יעקובזון
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
20.11 |
20.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
20.12 |
20.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
20.13 |
20.13 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
20.14 |
20.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / פריימן
|
20.16 |
20.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / טוליפמן
|
20.17 |
20.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
20.22 |
20.22 |
הורדה |