חולון - מסוף וולפסון
(רציף 1) |
19.45 |
19.45 |
העלאה |
חולון - בי"ח וולפסון
|
19.45 |
19.45 |
העלאה והורדה |
תל אביב - אד קוץ / אלפרדו דבלין
|
19.47 |
19.47 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / מחרוזת
|
19.50 |
19.50 |
העלאה והורדה |
תל אביב - גבעת התמרים / שד ירושלים
|
19.51 |
19.51 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / שמחה הולצברג
|
19.53 |
19.53 |
העלאה והורדה |
בת ים - רוטשילד / שדרות העצמאות
|
19.54 |
19.54 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / ירושלים
|
19.56 |
19.56 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
19.57 |
19.57 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב עוזיאל / שדרות העצמאות
|
19.59 |
19.59 |
העלאה והורדה |
בת ים - אנילביץ / דניאל
|
20.00 |
20.00 |
העלאה והורדה |
בת ים - כצנלסון / אנילביץ
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
בת ים - ביהס יד מרדכי / כצנלסון
|
20.03 |
20.03 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / כצנלסון
|
20.04 |
20.04 |
העלאה והורדה |
בת ים - החרושת / הרב ניסנבאום
|
20.06 |
20.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / השר רבינוביץ
|
20.08 |
20.08 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית ספר בני ציון / הנביאים
|
20.09 |
20.09 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / יצחק שדה
|
20.11 |
20.11 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הנביאים
|
20.13 |
20.13 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
20.15 |
20.15 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
20.18 |
20.18 |
העלאה והורדה |
בת ים - תחנת רכבת קוממיות
|
20.21 |
20.21 |
העלאה והורדה |
חולון - פארק אתגרים / משה דיין
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
חולון - בן גוריון / רבינוביץ
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף לישנסקי / שייקה דן
|
20.26 |
20.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אלחנן
|
20.28 |
20.28 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אליעזר מזל
|
20.29 |
20.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / אברהם בר
|
20.35 |
20.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / גדולי ישראל
|
20.36 |
20.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה דיין / לוי אשכול
|
20.38 |
20.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גן הזיכרון / התקומה
|
20.41 |
20.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / שומרה
|
20.42 |
20.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ישראל גלילי
|
20.44 |
20.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
20.45 |
20.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
20.46 |
20.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
20.47 |
20.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
20.50 |
20.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
20.52 |
20.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
20.53 |
20.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
20.54 |
20.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - עין הקורא / הרצל
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / הרב זינגר
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / הרב קוק
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / חבד
|
21.02 |
21.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרגולין / צג בנות
|
21.03 |
21.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הגדוד העברי / חבד
|
21.04 |
21.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / הגדוד העברי
|
21.05 |
21.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / יוחנן הסנדלר
|
21.07 |
21.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / גבעתי
|
21.08 |
21.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / יעקובזון
|
21.10 |
21.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
21.11 |
21.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
21.12 |
21.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
21.13 |
21.13 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
21.14 |
21.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / פריימן
|
21.16 |
21.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / טוליפמן
|
21.17 |
21.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
21.22 |
21.22 |
הורדה |