ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
19.40 |
19.40 |
העלאה |
ראשלצ - בנימין שמוטקין / טוליפמן
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / פנחס בן דוד
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מנחם כהן / הצופים
|
19.46 |
19.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
19.47 |
19.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / הגדוד העברי
|
19.49 |
19.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / יוחנן הסנדלר
|
19.50 |
19.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרדכי פופל / על כנפי נשרים
|
19.52 |
19.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גבעתי / יהודה הלוי
|
19.53 |
19.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / גבעתי
|
19.54 |
19.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / קידוש השם
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יהודה הלוי / הגדוד העברי
|
19.56 |
19.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הגדוד העברי / מרגולין
|
19.57 |
19.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרגולין / ברנדייס
|
19.58 |
19.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קופת חולים / פינסקר
|
19.59 |
19.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - פינסקר / רוטשילד
|
20.00 |
20.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / וייצברד
|
20.01 |
20.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / רוטשילד
|
20.04 |
20.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
20.06 |
20.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / התקווה
|
20.06 |
20.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / גורדון
|
20.07 |
20.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / דב הוז
|
20.08 |
20.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / בן גוריון
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - תחנה מרכזית ראשלצ
|
20.13 |
20.13 |
הורדה |
ראשלצ - תחנה מרכזית רשלצ / רציפים
(רציף 17) |
20.14 |
20.14 |
העלאה |
ראשלצ - ישראל גלילי / הסחלב
|
20.16 |
20.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / התקומה
|
20.17 |
20.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / היקינטון
|
20.19 |
20.19 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / המורן
|
20.20 |
20.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הרב יוסף עזרן
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / הנחשול
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אבני החושן
|
20.26 |
20.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוזנסקי / משה לוי
|
20.30 |
20.30 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה לוי / נפתלי פלטין
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה לוי / דוד סחרוב
|
20.32 |
20.32 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אליעזר מזל
|
20.33 |
20.33 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / החומה
|
20.34 |
20.34 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף לישנסקי / דוד סחרוב
|
20.36 |
20.36 |
העלאה והורדה |
חולון - בן גוריון / רבינוביץ
|
20.38 |
20.38 |
העלאה והורדה |
חולון - משה דיין / בן גוריון
|
20.40 |
20.40 |
העלאה והורדה |
חולון - תחנת דלק היובל / משה דיין
|
20.41 |
20.41 |
העלאה והורדה |
בת ים - ת. רכבת הקוממיות
|
20.43 |
20.43 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
20.45 |
20.45 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / אנה פרנק
|
20.46 |
20.46 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
20.48 |
20.48 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / נפחא
|
20.50 |
20.50 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הנביאים
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / הקוממיות
|
20.52 |
20.52 |
העלאה והורדה |
בת ים - ביהס בני ציון / הנביאים
|
20.54 |
20.54 |
העלאה והורדה |
בת ים - הנביאים / השר רבינוביץ
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
בת ים - שד בר אילן / החרושת
|
20.57 |
20.57 |
העלאה והורדה |
בת ים - יוספטל / החשמונאים
|
20.58 |
20.58 |
העלאה והורדה |
בת ים - כצנלסון / יוספטל
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
בת ים - כצנלסון / אנילביץ
|
21.02 |
21.02 |
העלאה והורדה |
בת ים - אנילביץ / כצנלסון
|
21.03 |
21.03 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב עוזיאל / דניאל
|
21.05 |
21.05 |
העלאה והורדה |
בת ים - הרב עוזיאל / שדרות העצמאות
|
21.06 |
21.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - בלפור / הרב קוק
|
21.08 |
21.08 |
העלאה והורדה |
בת ים - רוטשילד / בלפור
|
21.09 |
21.09 |
העלאה והורדה |
בת ים - שד העצמאות / רוטשילד
|
21.11 |
21.11 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / שמחה הולצברג
|
21.12 |
21.12 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / הגיבורים
|
21.13 |
21.13 |
העלאה והורדה |
תל אביב - שד ירושלים / מחרוזת
|
21.14 |
21.14 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מרכז הטניס / הרב הלר
|
21.16 |
21.16 |
העלאה והורדה |
חולון - ת. רכבת וולפסון
|
21.18 |
21.18 |
העלאה והורדה |
חולון - מסוף וולפסון
(רציף 1) |
21.20 |
21.20 |
הורדה |