חולון - חניון חולון / תחנת מוצא
|
16.20 |
16.20 |
העלאה |
חולון - חניון אגד / חורשת היובל
|
16.20 |
16.20 |
העלאה והורדה |
חולון - תחנת דלק היובל / משה דיין
|
16.21 |
16.21 |
העלאה והורדה |
בת ים - ת. רכבת הקוממיות
|
16.22 |
16.22 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
16.24 |
16.24 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / אנה פרנק
|
16.25 |
16.25 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
16.26 |
16.26 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / נפחא
|
16.27 |
16.27 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / אחי הץ
|
16.34 |
16.34 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הים
|
16.35 |
16.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הרגלים
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / רחבעם זאבי
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בי"ס לכבאות / רחבעם זאבי
|
16.38 |
16.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רחבעם זאבי / שד.מרילנד
|
16.38 |
16.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / שמעון ישראלי
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / יעקב קנר
|
16.42 |
16.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / אלטלנה
|
16.44 |
16.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / יוסף לישנסקי
|
16.45 |
16.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרכז מסחרי / אצל
|
16.46 |
16.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / משה לוי
|
16.49 |
16.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
16.49 |
16.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
16.52 |
16.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / יונתן
|
16.55 |
16.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / עין זיוון
|
16.56 |
16.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / נוב
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נווה דקלים / נחל ים
|
16.58 |
16.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נאות סיני / יצחק רבין
|
16.59 |
16.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רנה קאסן / שדרות יצחק רבין
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / ורבורג
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / פול סמואלסון
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / הנרי קיסינגר
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מוטה גור / מוריי גלמן
|
17.07 |
17.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החצוצרה / התזמורת
|
17.08 |
17.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / התוף
|
17.09 |
17.09 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / הקלרנית
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המצלתיים / חומה ומגדל
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / חומה ומגדל
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / כפר חיטים
|
17.12 |
17.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / דן
|
17.13 |
17.13 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / שדה נחום
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חומה ומגדל / ההסתדרות
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ההסתדרות
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
17.17 |
17.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
17.18 |
17.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
17.22 |
17.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
17.22 |
17.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / הרב הרצוג
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / בן זאב
|
17.27 |
17.27 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / ברנדייס
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
17.29 |
17.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
17.30 |
17.30 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
17.30 |
17.30 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
17.31 |
17.31 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / בי"ס חקלאי
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המייסדים / הברושים
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הבנים / האפרסמון
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קופת חולים / המושבה
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המושבה / העצמאות
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / מזליק איל
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / אהרון אוזן
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרב צאלח / האגס
|
17.41 |
17.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / המוכתר
|
17.42 |
17.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / האחים גלזר
|
17.42 |
17.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / שדרות הציונות
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
17.50 |
17.50 |
הורדה |