חולון - חניון חולון / תחנת מוצא
|
18.00 |
18.00 |
העלאה |
חולון - חניון אגד / חורשת היובל
|
18.00 |
18.00 |
העלאה והורדה |
חולון - תחנת דלק היובל / משה דיין
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
בת ים - ת. רכבת הקוממיות
|
18.02 |
18.02 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
18.04 |
18.04 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / אנה פרנק
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / נפחא
|
18.07 |
18.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / אחי הץ
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הים
|
18.15 |
18.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הרגלים
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / רחבעם זאבי
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בי"ס לכבאות / רחבעם זאבי
|
18.18 |
18.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רחבעם זאבי / שד.מרילנד
|
18.18 |
18.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / שמעון ישראלי
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / יעקב קנר
|
18.22 |
18.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / אלטלנה
|
18.24 |
18.24 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / יוסף לישנסקי
|
18.25 |
18.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרכז מסחרי / אצל
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / משה לוי
|
18.29 |
18.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
18.29 |
18.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
18.32 |
18.32 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / יונתן
|
18.35 |
18.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / עין זיוון
|
18.36 |
18.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / נוב
|
18.37 |
18.37 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נווה דקלים / נחל ים
|
18.38 |
18.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נאות סיני / יצחק רבין
|
18.39 |
18.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רנה קאסן / שדרות יצחק רבין
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / ורבורג
|
18.43 |
18.43 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / פול סמואלסון
|
18.44 |
18.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / הנרי קיסינגר
|
18.46 |
18.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מוטה גור / מוריי גלמן
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החצוצרה / התזמורת
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / התוף
|
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / הקלרנית
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המצלתיים / חומה ומגדל
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / חומה ומגדל
|
18.51 |
18.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / כפר חיטים
|
18.52 |
18.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / דן
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / שדה נחום
|
18.54 |
18.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חומה ומגדל / ההסתדרות
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ההסתדרות
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
18.58 |
18.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
19.03 |
19.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / הרב הרצוג
|
19.05 |
19.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / בן זאב
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / ברנדייס
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
19.10 |
19.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
19.10 |
19.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / בי"ס חקלאי
|
19.14 |
19.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המייסדים / הברושים
|
19.14 |
19.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הבנים / האפרסמון
|
19.16 |
19.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קופת חולים / המושבה
|
19.17 |
19.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המושבה / העצמאות
|
19.18 |
19.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / מזליק איל
|
19.19 |
19.19 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / אהרון אוזן
|
19.20 |
19.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרב צאלח / האגס
|
19.21 |
19.21 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / המוכתר
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / האחים גלזר
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / שדרות הציונות
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
19.30 |
19.30 |
הורדה |