חולון - חניון חולון / תחנת מוצא
|
19.00 |
19.00 |
העלאה |
חולון - חניון אגד / חורשת היובל
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
חולון - תחנת דלק היובל / משה דיין
|
19.01 |
19.01 |
העלאה והורדה |
בת ים - ת. רכבת הקוממיות
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
19.04 |
19.04 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / אנה פרנק
|
19.05 |
19.05 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
19.06 |
19.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / נפחא
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / אחי הץ
|
19.14 |
19.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הים
|
19.15 |
19.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הרגלים
|
19.16 |
19.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / רחבעם זאבי
|
19.16 |
19.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בי"ס לכבאות / רחבעם זאבי
|
19.18 |
19.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רחבעם זאבי / שד.מרילנד
|
19.18 |
19.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / שמעון ישראלי
|
19.20 |
19.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
19.20 |
19.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / יעקב קנר
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / אלטלנה
|
19.24 |
19.24 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / יוסף לישנסקי
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרכז מסחרי / אצל
|
19.26 |
19.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / משה לוי
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
19.32 |
19.32 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / יונתן
|
19.35 |
19.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / עין זיוון
|
19.36 |
19.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / נוב
|
19.37 |
19.37 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נווה דקלים / נחל ים
|
19.38 |
19.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נאות סיני / יצחק רבין
|
19.39 |
19.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רנה קאסן / שדרות יצחק רבין
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / ורבורג
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / פול סמואלסון
|
19.44 |
19.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / הנרי קיסינגר
|
19.46 |
19.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מוטה גור / מוריי גלמן
|
19.47 |
19.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החצוצרה / התזמורת
|
19.48 |
19.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / התוף
|
19.49 |
19.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / הקלרנית
|
19.50 |
19.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המצלתיים / חומה ומגדל
|
19.50 |
19.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / חומה ומגדל
|
19.51 |
19.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / כפר חיטים
|
19.52 |
19.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / דן
|
19.53 |
19.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / שדה נחום
|
19.54 |
19.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חומה ומגדל / ההסתדרות
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ההסתדרות
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
19.56 |
19.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
19.57 |
19.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
19.58 |
19.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
20.00 |
20.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
20.03 |
20.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / הרב הרצוג
|
20.05 |
20.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / בן זאב
|
20.07 |
20.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / ברנדייס
|
20.08 |
20.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
20.09 |
20.09 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
20.11 |
20.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / בי"ס חקלאי
|
20.14 |
20.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המייסדים / הברושים
|
20.14 |
20.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הבנים / האפרסמון
|
20.16 |
20.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קופת חולים / המושבה
|
20.17 |
20.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המושבה / העצמאות
|
20.18 |
20.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / מזליק איל
|
20.19 |
20.19 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / אהרון אוזן
|
20.20 |
20.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרב צאלח / האגס
|
20.21 |
20.21 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / המוכתר
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / האחים גלזר
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / שדרות הציונות
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
20.30 |
20.30 |
הורדה |