חולון - חניון חולון / תחנת מוצא
|
21.00 |
21.00 |
העלאה |
חולון - חניון אגד / חורשת היובל
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
חולון - תחנת דלק היובל / משה דיין
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
בת ים - ת. רכבת הקוממיות
|
21.02 |
21.02 |
העלאה והורדה |
בת ים - בית העלמין / הקוממיות
|
21.04 |
21.04 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / אנה פרנק
|
21.05 |
21.05 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / הרב ניסנבאום
|
21.06 |
21.06 |
העלאה והורדה |
בת ים - הקוממיות / נפחא
|
21.07 |
21.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיל התותחנים / אחי הץ
|
21.14 |
21.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הים
|
21.15 |
21.15 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שזר / חיל הרגלים
|
21.16 |
21.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - כורש / רחבעם זאבי
|
21.16 |
21.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בי"ס לכבאות / רחבעם זאבי
|
21.18 |
21.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רחבעם זאבי / שד.מרילנד
|
21.18 |
21.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / שמעון ישראלי
|
21.20 |
21.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יוסף ספיר / השר חיים שפירא
|
21.20 |
21.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - משה שרת / יעקב קנר
|
21.22 |
21.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / אלטלנה
|
21.24 |
21.24 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אצל / יוסף לישנסקי
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מרכז מסחרי / אצל
|
21.26 |
21.26 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / משה לוי
|
21.29 |
21.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דוד סחרוב / אברהם בר
|
21.29 |
21.29 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שדרות משה דיין / אברהם בר
|
21.32 |
21.32 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / יונתן
|
21.35 |
21.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / עין זיוון
|
21.36 |
21.36 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החלוצים / נוב
|
21.37 |
21.37 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נווה דקלים / נחל ים
|
21.38 |
21.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נאות סיני / יצחק רבין
|
21.39 |
21.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רנה קאסן / שדרות יצחק רבין
|
21.41 |
21.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / ורבורג
|
21.43 |
21.43 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / פול סמואלסון
|
21.44 |
21.44 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / הנרי קיסינגר
|
21.46 |
21.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מוטה גור / מוריי גלמן
|
21.47 |
21.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - החצוצרה / התזמורת
|
21.48 |
21.48 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / התוף
|
21.49 |
21.49 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התזמורת / הקלרנית
|
21.50 |
21.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המצלתיים / חומה ומגדל
|
21.50 |
21.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / חומה ומגדל
|
21.51 |
21.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / כפר חיטים
|
21.52 |
21.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / דן
|
21.53 |
21.53 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נגבה / שדה נחום
|
21.54 |
21.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חומה ומגדל / ההסתדרות
|
21.55 |
21.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - התקומה / ההסתדרות
|
21.55 |
21.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קרית הלאום / ישראל גלילי
|
21.56 |
21.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / זבולון המר
|
21.57 |
21.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גולדה מאיר / ישראל גלילי
|
21.58 |
21.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / שפרינצק
|
22.00 |
22.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השדה
|
22.02 |
22.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / השקד
|
22.02 |
22.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - רוטשילד / ז'בוטינסקי
|
22.03 |
22.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / הרב הרצוג
|
22.05 |
22.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / בן זאב
|
22.07 |
22.07 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - צבי פרנק / ברנדייס
|
22.08 |
22.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - בלבן / פיקא
|
22.09 |
22.09 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמוטקין / ברשבסקי
|
22.10 |
22.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ברשבסקי / מנחם כהן
|
22.10 |
22.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - יעקב פריימן / בנימין שמוטקין
|
22.11 |
22.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / בי"ס חקלאי
|
22.14 |
22.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המייסדים / הברושים
|
22.14 |
22.14 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הבנים / האפרסמון
|
22.16 |
22.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - קופת חולים / המושבה
|
22.17 |
22.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המושבה / העצמאות
|
22.18 |
22.18 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / מזליק איל
|
22.19 |
22.19 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - העצמאות / אהרון אוזן
|
22.20 |
22.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרב צאלח / האגס
|
22.21 |
22.21 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / המוכתר
|
22.22 |
22.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי כהן / האחים גלזר
|
22.22 |
22.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / שדרות הציונות
|
22.25 |
22.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - נסיה / התעשיין
|
22.30 |
22.30 |
הורדה |