תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 702) |
14.00 |
14.00 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
14.04 |
14.04 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
14.06 |
14.06 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
14.09 |
14.09 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
14.10 |
14.10 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
14.14 |
14.14 |
העלאה |
גלילות - מחלף גלילות מערב
|
14.15 |
14.15 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
14.16 |
14.16 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
14.20 |
14.20 |
העלאה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
14.21 |
14.21 |
העלאה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
14.28 |
14.28 |
העלאה |
נתניה - מחלף נתניה
|
14.34 |
14.34 |
העלאה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
14.40 |
14.40 |
העלאה |
חדרה - צומת אולגה
|
14.45 |
14.45 |
העלאה |
אור עקיבא - מחלף אור עקיבא
|
14.50 |
14.50 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
15.12 |
15.12 |
העלאה והורדה |
מאיר שפיה - צומת שפיה
|
15.14 |
15.14 |
העלאה והורדה |
בת שלמה - צומת בת שלמה
|
15.19 |
15.19 |
העלאה והורדה |
אליקים - מחלף אליקים
|
15.28 |
15.28 |
העלאה והורדה |
יקנעם עילית - התמר / הפעמונית
|
15.38 |
15.38 |
העלאה והורדה |
יקנעם עילית - צומת יקנעם עילית
|
15.38 |
15.38 |
העלאה והורדה |
יקנעם עילית - צומת יקנעם המושבה
|
15.40 |
15.40 |
העלאה והורדה |
צומת התשבי
|
15.41 |
15.41 |
העלאה והורדה |
כפר יהושע - צומת כפר יהושע
|
15.45 |
15.45 |
העלאה והורדה |
שדה יעקב - מסעף
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
שדה יעקב - ישיבת תקוות יעקב
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
קרית טבעון - צ.קרית טבעון
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
קרית טבעון - צומת קרית עמל
|
15.55 |
15.55 |
העלאה והורדה |
צומת השומרים
|
15.57 |
15.57 |
העלאה והורדה |
קיבוץ אלונים - צומת אלונים
|
15.58 |
15.58 |
הורדה |
צ.ישי
|
16.01 |
16.01 |
הורדה |
רמת ישי - צומת רמת ישי מערב
|
16.02 |
16.02 |
הורדה |
רמת ישי - מרכז
|
16.04 |
16.04 |
הורדה |
בית שערים - צ.בית שערים / נווה יער
|
16.06 |
16.06 |
הורדה |
מנשיה א זבדה - מסעף מנשיית א זבדה
|
16.08 |
16.08 |
הורדה |
נהלל - צומת נהלל
|
16.11 |
16.11 |
הורדה |
תמרת - מסעף
|
16.12 |
16.12 |
הורדה |
מגדל העמק - צומת מגדל העמק
|
16.15 |
16.15 |
הורדה |
מגדל העמק - סיני / שד. הבנים
|
16.17 |
16.17 |
הורדה |
מגדל העמק - מסוף מגדל העמק
(רציף 1) |
16.18 |
16.18 |
הורדה |
מגדל העמק - כיכר העיר
|
16.19 |
16.19 |
הורדה |
מגדל העמק - מנזר המלאך גבריאל
|
16.20 |
16.20 |
הורדה |
מגדל העמק - שדרות הבנים / חבצלת
|
16.21 |
16.21 |
הורדה |
מגדל העמק - שכונת נוף העמק
|
16.22 |
16.22 |
הורדה |
יפיע - יפיע א / כניסה
|
16.26 |
16.26 |
הורדה |
יפיע - יפיע ב / בנק
|
16.27 |
16.27 |
הורדה |
יפיע - יפיע ג / קופת חולים
|
16.28 |
16.28 |
הורדה |
יפיע - יפיע ד / יציאה
|
16.29 |
16.29 |
הורדה |
יפיע - דרך חיפה
|
16.30 |
16.30 |
הורדה |
קיבוץ כפר החורש - דרך חיפה / 5124
|
16.31 |
16.31 |
הורדה |
נצרת - מרג' אבן עאמר (צומת הפיקוד)
|
16.31 |
16.31 |
הורדה |
נצרת - משרד הבריאות
|
16.32 |
16.32 |
הורדה |
נצרת - עוקף נצרת
|
16.33 |
16.33 |
הורדה |
נצרת - מרכז ביג
|
16.36 |
16.36 |
הורדה |
נוף הגליל - שוק עירוני / דרך הציונות
|
16.37 |
16.37 |
הורדה |
נוף הגליל - קניון מבנה / דרך החטיבות
|
16.38 |
16.38 |
הורדה |
נוף הגליל - דרך אריאל שרון / דרך החטיבות
|
16.39 |
16.39 |
הורדה |
נוף הגליל - חרוד / דרך אריאל שרון
|
16.40 |
16.40 |
הורדה |
נוף הגליל - מרכז דדו / יזרעאל
|
16.41 |
16.41 |
הורדה |
נוף הגליל - יזרעאל / הגפן
|
16.42 |
16.42 |
הורדה |
נוף הגליל - בית ספר שרת / יזרעאל
|
16.42 |
16.42 |
הורדה |
נוף הגליל - מגן דוד אדום / מעלה יצחק
|
16.43 |
16.43 |
הורדה |
נוף הגליל - מכללת נוף הגליל / מעלה יצחק
|
16.44 |
16.44 |
הורדה |
נוף הגליל - בית העירייה / גלבוע
|
16.44 |
16.44 |
הורדה |
נוף הגליל - גלבוע / רימון
|
16.45 |
16.45 |
הורדה |
נוף הגליל - מרכז קליטה / כרמל
|
16.46 |
16.46 |
הורדה |
נוף הגליל - כרמל
|
16.46 |
16.46 |
הורדה |
נוף הגליל - חרמון / כרמל
|
16.47 |
16.47 |
הורדה |
נוף הגליל - קופת חולים / חרמון
|
16.48 |
16.48 |
הורדה |
נוף הגליל - עצמון / מירון
|
16.49 |
16.49 |
הורדה |
נוף הגליל - מרכז רסקו
|
16.49 |
16.49 |
הורדה |
נוף הגליל - תבור / רקפת
|
16.50 |
16.50 |
הורדה |
נוף הגליל - תבור / קישון
|
16.51 |
16.51 |
הורדה |
נוף הגליל - אורט יגאל אלון / מעלה יצחק
|
16.51 |
16.51 |
הורדה |
נוף הגליל - חניון נוף הגליל
|
16.54 |
16.54 |
הורדה |