תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
18.00 |
18.00 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
18.04 |
18.04 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
18.06 |
18.06 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
18.10 |
18.10 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
18.11 |
18.11 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
18.18 |
18.18 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
18.22 |
18.22 |
העלאה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
18.29 |
18.29 |
העלאה |
נתניה - מחלף נתניה
|
18.35 |
18.35 |
העלאה |
חדרה - צומת אולגה
|
18.44 |
18.44 |
העלאה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
18.47 |
18.47 |
העלאה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
18.51 |
18.51 |
העלאה |
מח.שמונים - צומת מחנה 80
|
18.53 |
18.53 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
|
19.40 |
19.40 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו 65
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
צומת הסרגל
|
19.47 |
19.47 |
העלאה והורדה |
אומן - צומת אומן
|
19.49 |
19.49 |
העלאה והורדה |
חבר - צומת חבר
|
19.51 |
19.51 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
19.58 |
19.58 |
העלאה והורדה |
גבע - מסעף
|
20.04 |
20.04 |
העלאה והורדה |
צומת יששכר
|
20.06 |
20.06 |
העלאה והורדה |
ע.חרוד (מאוחד) - צומת תל יוסף
|
20.08 |
20.08 |
העלאה והורדה |
צומת שאטה (כלא שאטה) - כלא שאטה
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית השיטה - מסעף
|
20.13 |
20.13 |
העלאה והורדה |
שדה נחום
|
20.19 |
20.19 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת מחנה גדעון
|
20.21 |
20.21 |
העלאה והורדה |
בית שאן - אזור תעשיה / 7078
|
20.21 |
20.21 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / דבורה הנביאה
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
בית שאן - משטרה
|
20.23 |
20.23 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / שאול המלך
|
20.23 |
20.23 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / השחם
|
20.24 |
20.24 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אחד העם
|
20.24 |
20.24 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / הנגב
|
20.24 |
20.24 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אביר יעקב
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בגין / ים
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 5) |
20.26 |
20.26 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צ.שאן
|
20.29 |
20.29 |
העלאה והורדה |
חמדיה - מסעף
|
20.30 |
20.30 |
העלאה והורדה |
בית יוסף
|
20.36 |
20.36 |
העלאה והורדה |
בית יוסף - אולפנה
|
20.37 |
20.37 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
20.38 |
20.38 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
20.38 |
20.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
20.41 |
20.41 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
20.42 |
20.42 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גשר
|
20.46 |
20.46 |
העלאה והורדה |
מנחמיה - צומת מנחמיה 90
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב (איחוד) - צומת אשדות יעקב אחוד
|
20.52 |
20.52 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
20.53 |
20.53 |
העלאה והורדה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
שער הגולן - מסעף
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
20.58 |
20.58 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - חוף צמח
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
עמק הירדן מכללה - מכללה איזורית עמק הירדן
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
מעגן - מסעף
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
מעגן - צומת מעגן
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
קיבוץ תל קציר - מסעף
|
21.03 |
21.03 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
21.04 |
21.04 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
21.05 |
21.05 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חניון עין גב
|
21.11 |
21.11 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - צומת עין גב'
|
21.13 |
21.13 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חוף גופרה
|
21.16 |
21.16 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - חוף לבנון
|
21.19 |
21.19 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - צומת כורסי
|
21.20 |
21.20 |
העלאה והורדה |
חוף גולן - מסעף
|
21.23 |
21.23 |
העלאה והורדה |
מושב רמות - מסעף
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
מעלה גמלא - צומת מעלה גמלא
|
21.28 |
21.28 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - חניון יהודיה / 87
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
קצרין - צומת קצביה
|
21.46 |
21.46 |
העלאה והורדה |
קצרין - מסעף אזור תעשייה
|
21.49 |
21.49 |
הורדה |
קצרין - פארק קצרין
|
21.50 |
21.50 |
הורדה |
קצרין - דרך החרמון / זויתן
|
21.50 |
21.50 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת נווה
|
21.52 |
21.52 |
הורדה |
קצרין - גילבון / משעול סלעית
|
21.52 |
21.52 |
הורדה |
קצרין - גילבון / תדהר
|
21.53 |
21.53 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת נווה
|
21.53 |
21.53 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת גמלא
|
21.54 |
21.54 |
הורדה |
קצרין - המשושים / הדס
|
21.54 |
21.54 |
הורדה |
קצרין - המשושים / פעמונית
|
21.54 |
21.54 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת אפק
|
21.55 |
21.55 |
הורדה |
קצרין - שיאון / סער
|
21.55 |
21.55 |
הורדה |
קצרין - סער / צמח
|
21.56 |
21.56 |
הורדה |
קצרין - סער / מירון
|
21.57 |
21.57 |
הורדה |
קצרין - סוסיתא / טיילת בתרא
|
21.57 |
21.57 |
הורדה |
קצרין - יהודיה / יודפת
|
21.57 |
21.57 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / יהודיה
|
21.58 |
21.58 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת אפק
|
21.58 |
21.58 |
הורדה |
קצרין - דליות / איה
|
21.59 |
21.59 |
הורדה |
קצרין - קניון לב קצרין
|
22.00 |
22.00 |
הורדה |