ראשלצ - תחנה מרכזית רשלצ / רציפים
(רציף 9) |
14.45 |
14.45 |
העלאה |
ראשלצ - ישראל גלילי / הסחלב
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / התקומה
|
14.47 |
14.47 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המכללה למינהל / מוטה גור
|
14.50 |
14.50 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי ויזל / מוטה גור
|
14.51 |
14.51 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / מעגל השלום
|
14.52 |
14.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / משעול הכימיה
|
14.54 |
14.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / מעגל השלום
|
14.55 |
14.55 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיים ברלב / שדרות יצחק רבין
|
14.58 |
14.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גדולי ישראל / חיים בר לב
|
14.58 |
14.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - השירה העברית / גדולי ישראל
|
15.00 |
15.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - השירה העברית / המשוררת רחל
|
15.00 |
15.00 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מורשת ישראל / הרב נריה
|
15.02 |
15.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - תור הזהב / לוי אשכול
|
15.02 |
15.02 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - לוי אשכול / הדגן
|
15.03 |
15.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - לוי אשכול / חסידי אומות העולם
|
15.04 |
15.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הנחשול / שדרות משה דיין
|
15.05 |
15.05 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שניאור / שלמה נתן
|
15.08 |
15.08 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שניאור / צייטלין
|
15.09 |
15.09 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חנה סנש / מרדכי אנילביץ
|
15.10 |
15.10 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אנילביץ / החלוץ
|
15.11 |
15.11 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אנילביץ / צייטלין
|
15.12 |
15.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אנילביץ / שלום אש
|
15.12 |
15.12 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שאול המלך / מלכי ישראל
|
15.13 |
15.13 |
העלאה והורדה |
גנות - מחלף גנות / כביש 4
|
15.33 |
15.33 |
העלאה והורדה |
צ.מסובים - מחלף מסובים
|
15.39 |
15.39 |
העלאה והורדה |
רמת גן - כביש 4 / מחלף בר אילן
|
15.49 |
15.49 |
העלאה והורדה |
גבעת שמואל - מחלף גבעת שמואל / כביש 4
|
15.53 |
15.53 |
העלאה והורדה |
בני ברק - גבעת שמואל / גשר הולכי רגל
|
15.55 |
15.55 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף גהה
|
15.58 |
15.58 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף גהה / דרך ז'בוטינסקי
|
15.59 |
15.59 |
העלאה והורדה |
בני ברק - דרך ז'בוטינסקי / דב הוז
|
16.01 |
16.01 |
העלאה והורדה |
בני ברק - הרב ישראל אבו חצירא / דרך ז'בוטינסקי
|
16.03 |
16.03 |
העלאה והורדה |
בני ברק - אבו חצירא / הרב פתאיה
|
16.04 |
16.04 |
העלאה והורדה |
בני ברק - אבו חצירא / הקישון
|
16.05 |
16.05 |
העלאה והורדה |
רמת גן - ת. רכבת בני ברק / מבצע קדש
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
רמת גן - מבצע קדש / ראול ולנברג
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / משמר הירדן
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / הברזל
|
16.10 |
16.10 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מטה מרחב ירקון / ראול ולנברג
|
16.10 |
16.10 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / הנחושת
|
16.11 |
16.11 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / הארד
|
16.12 |
16.12 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מסוף עתידים
|
16.14 |
16.14 |
הורדה |