ראשלצ - תחנה מרכזית רשלצ / רציפים
(רציף 9) |
15.15 |
15.15 |
העלאה |
ראשלצ - ישראל גלילי / הסחלב
|
15.16 |
15.16 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - ישראל גלילי / התקומה
|
15.17 |
15.17 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - המכללה למינהל / מוטה גור
|
15.20 |
15.20 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אלי ויזל / מוטה גור
|
15.21 |
15.21 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / מעגל השלום
|
15.22 |
15.22 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / משעול הכימיה
|
15.24 |
15.24 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שמעון פרס / מעגל השלום
|
15.25 |
15.25 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חיים ברלב / שדרות יצחק רבין
|
15.28 |
15.28 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - גדולי ישראל / חיים בר לב
|
15.28 |
15.28 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - השירה העברית / גדולי ישראל
|
15.30 |
15.30 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - השירה העברית / המשוררת רחל
|
15.30 |
15.30 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - מורשת ישראל / הרב נריה
|
15.32 |
15.32 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - תור הזהב / לוי אשכול
|
15.32 |
15.32 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - לוי אשכול / הדגן
|
15.33 |
15.33 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - לוי אשכול / חסידי אומות העולם
|
15.34 |
15.34 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הנחשול / שדרות משה דיין
|
15.35 |
15.35 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שניאור / שלמה נתן
|
15.38 |
15.38 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - זלמן שניאור / צייטלין
|
15.39 |
15.39 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - חנה סנש / מרדכי אנילביץ
|
15.40 |
15.40 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אנילביץ / החלוץ
|
15.41 |
15.41 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אנילביץ / צייטלין
|
15.42 |
15.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - אנילביץ / שלום אש
|
15.42 |
15.42 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - שאול המלך / מלכי ישראל
|
15.43 |
15.43 |
העלאה והורדה |
גנות - מחלף גנות / כביש 4
|
16.03 |
16.03 |
העלאה והורדה |
צ.מסובים - מחלף מסובים
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
רמת גן - כביש 4 / מחלף בר אילן
|
16.19 |
16.19 |
העלאה והורדה |
גבעת שמואל - מחלף גבעת שמואל / כביש 4
|
16.23 |
16.23 |
העלאה והורדה |
בני ברק - גבעת שמואל / גשר הולכי רגל
|
16.25 |
16.25 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף גהה
|
16.28 |
16.28 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף גהה / דרך ז'בוטינסקי
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
בני ברק - דרך ז'בוטינסקי / דב הוז
|
16.31 |
16.31 |
העלאה והורדה |
בני ברק - הרב ישראל אבו חצירא / דרך ז'בוטינסקי
|
16.33 |
16.33 |
העלאה והורדה |
בני ברק - אבו חצירא / הרב פתאיה
|
16.34 |
16.34 |
העלאה והורדה |
בני ברק - אבו חצירא / הקישון
|
16.35 |
16.35 |
העלאה והורדה |
רמת גן - ת. רכבת בני ברק / מבצע קדש
|
16.37 |
16.37 |
העלאה והורדה |
רמת גן - מבצע קדש / ראול ולנברג
|
16.37 |
16.37 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / משמר הירדן
|
16.39 |
16.39 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / הברזל
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מטה מרחב ירקון / ראול ולנברג
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / הנחושת
|
16.41 |
16.41 |
העלאה והורדה |
תל אביב - ראול ולנברג / הארד
|
16.42 |
16.42 |
העלאה והורדה |
תל אביב - מסוף עתידים
|
16.44 |
16.44 |
הורדה |