מודיעין מכבים רעות - תחנה מרכזית מודיעין מכבים רעות
(רציף 8) |
8.10 |
8.10 |
העלאה |
מודיעין מכבים רעות - עירייה
|
8.13 |
8.13 |
העלאה והורדה |
מודיעין מכבים רעות - שדרות החשמונאים / דם המכבים
|
8.14 |
8.14 |
העלאה והורדה |
צומת שילת
|
8.15 |
8.15 |
העלאה והורדה |
כפר רות - צומת כפר רות מזרח
|
8.16 |
8.16 |
העלאה והורדה |
לפיד - צומת לפיד צפון
|
8.17 |
8.17 |
העלאה והורדה |
חשמונאים - צומת חשמונאים צפון
|
8.19 |
8.19 |
העלאה והורדה |
נילי - בית תרבות
|
8.29 |
8.29 |
העלאה והורדה |
נילי - נילי / שער
|
8.29 |
8.29 |
העלאה והורדה |
עופרים - האשל / השקד עופרים
|
8.42 |
8.42 |
העלאה והורדה |
עופרים - הברוש / הרימון
|
8.43 |
8.43 |
העלאה והורדה |
עופרים - הברוש א
|
8.43 |
8.43 |
העלאה והורדה |
עופרים - מעלה הזית / הברוש
|
8.44 |
8.44 |
העלאה והורדה |
עופרים - עופרים / כיכר
|
8.45 |
8.45 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / דבורנית
|
8.51 |
8.51 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / ערבה
|
8.51 |
8.51 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / האלה
|
8.52 |
8.52 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / אשחר
|
8.53 |
8.53 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / מעלה הזית
|
8.53 |
8.53 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מעלה הזית / לבונה
|
8.54 |
8.54 |
העלאה והורדה |
בית אריה - פריחת השקד / דולב
|
8.55 |
8.55 |
העלאה והורדה |
בית אריה - פריחת השקד
|
8.55 |
8.55 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מעלה הזית א
|
8.56 |
8.56 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מעלה הזית ב
|
8.56 |
8.56 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מרכז ספורט
|
8.57 |
8.57 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / שדרות ניצנים
|
8.58 |
8.58 |
העלאה והורדה |
רנתיס - מחסום רנתיס
|
9.07 |
9.07 |
העלאה והורדה |
רנתיס - מחנה נחשונים שג
|
9.13 |
9.13 |
העלאה והורדה |
רנתיס - כביש 465
|
9.14 |
9.14 |
העלאה והורדה |
רנתיס - כביש 465 / מחנה נחשונים
|
9.17 |
9.17 |
העלאה והורדה |
ברקת - צומת מחצבות
|
9.21 |
9.21 |
העלאה והורדה |
שוהם - 444 / שדרות עמק איילון
|
9.24 |
9.24 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר אגמית
|
9.24 |
9.24 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר יסעור
|
9.25 |
9.25 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר שחף
|
9.26 |
9.26 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / תפן
|
9.26 |
9.26 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / האודם
|
9.27 |
9.27 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / חרמון
|
9.27 |
9.27 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / רחבת נטיף
|
9.27 |
9.27 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / תרשיש
|
9.28 |
9.28 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר אנפה
|
9.28 |
9.28 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / מודיעים
|
9.30 |
9.30 |
העלאה והורדה |
שוהם - צומת שוהם (כביש 453)
|
9.30 |
9.30 |
העלאה והורדה |
כפר טרומן
|
9.34 |
9.34 |
העלאה והורדה |
נתבג - צומת אל על
|
9.36 |
9.36 |
העלאה והורדה |
תעשיה אוירית - צומת תעשייה אווירית
|
9.39 |
9.39 |
העלאה והורדה |
טירת יהודה - צומת בדק
|
9.41 |
9.41 |
העלאה והורדה |
צ.הטייסים - צומת טייסים
|
9.43 |
9.43 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - אזור תעשייה יהוד / כביש 461
|
9.44 |
9.44 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - דרך העצמאות / וייצמן
|
9.46 |
9.46 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - העצמאות / חתוכה
|
9.46 |
9.46 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - דרך העצמאות / יעקב בר סימנטוב
|
9.47 |
9.47 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - שדרות מנחם בגין / שדרות משה דיין
|
9.48 |
9.48 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - צומת יהוד מערב / כביש 461
|
9.48 |
9.48 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - קניון סביונים / 461
|
9.49 |
9.49 |
העלאה והורדה |
נווה מונוסון - כביש 461 / נווה מונוסון
|
9.50 |
9.50 |
העלאה והורדה |
סביון - צומת סביון / למערב
|
9.51 |
9.51 |
העלאה והורדה |
אור יהודה - דרך לוד / יגאל אלון
|
9.53 |
9.53 |
העלאה והורדה |
אור יהודה - מחנה דורי
|
9.54 |
9.54 |
העלאה והורדה |
רמת פנקס - דרך לוד / צומת רמת פנקס
|
9.55 |
9.55 |
העלאה והורדה |
צ.מסובים - מחלף מסובים / דרך לוד
|
9.57 |
9.57 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך הטייסים / כיכר הרב פרדס
|
10.01 |
10.01 |
הורדה |
תל אביב - אורט סינגלובסקי / דרך הטייסים
|
10.03 |
10.03 |
הורדה |
תל אביב - לה גווארדייה / שער הגיא
|
10.05 |
10.05 |
הורדה |
תל אביב - לה גווארדייה / יגאל אלון
|
10.05 |
10.05 |
הורדה |
תל אביב - מחלף לה גווארדייה
|
10.06 |
10.06 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
10.08 |
10.08 |
הורדה |