עופרים - האשל / השקד עופרים
|
6.20 |
6.20 |
העלאה |
עופרים - הברוש / הרימון
|
6.20 |
6.20 |
העלאה והורדה |
עופרים - הברוש א
|
6.21 |
6.21 |
העלאה והורדה |
עופרים - מעלה הזית / הברוש
|
6.21 |
6.21 |
העלאה והורדה |
עופרים - עופרים / כיכר
|
6.23 |
6.23 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מעלה הזית / לבונה
|
6.31 |
6.31 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / דבורנית
|
6.32 |
6.32 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / ערבה
|
6.32 |
6.32 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / האלה
|
6.33 |
6.33 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / אשחר
|
6.34 |
6.34 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / מעלה הזית
|
6.35 |
6.35 |
העלאה והורדה |
בית אריה - פריחת השקד / דולב
|
6.38 |
6.38 |
העלאה והורדה |
בית אריה - פריחת השקד
|
6.38 |
6.38 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מעלה הזית א
|
6.39 |
6.39 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מעלה הזית ב
|
6.39 |
6.39 |
העלאה והורדה |
בית אריה - מרכז ספורט
|
6.41 |
6.41 |
העלאה והורדה |
בית אריה - לבונה / שדרות ניצנים
|
6.42 |
6.42 |
העלאה והורדה |
רנתיס - מחסום רנתיס
|
6.55 |
6.55 |
העלאה והורדה |
רנתיס - מחנה נחשונים שג
|
7.03 |
7.03 |
העלאה והורדה |
רנתיס - כביש 465
|
7.06 |
7.06 |
העלאה והורדה |
רנתיס - כביש 465 / מחנה נחשונים
|
7.10 |
7.10 |
העלאה והורדה |
ברקת - צומת מחצבות
|
7.15 |
7.15 |
העלאה והורדה |
שוהם - 444 / שדרות עמק איילון
|
7.20 |
7.20 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר אגמית
|
7.20 |
7.20 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר יסעור
|
7.21 |
7.21 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר שחף
|
7.22 |
7.22 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / תפן
|
7.23 |
7.23 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / האודם
|
7.23 |
7.23 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / חרמון
|
7.24 |
7.24 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / רחבת נטיף
|
7.24 |
7.24 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / תרשיש
|
7.25 |
7.25 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / כיכר אנפה
|
7.25 |
7.25 |
העלאה והורדה |
שוהם - שדרות עמק איילון / מודיעים
|
7.28 |
7.28 |
העלאה והורדה |
שוהם - צומת שוהם (כביש 453)
|
7.29 |
7.29 |
העלאה והורדה |
כפר טרומן
|
7.34 |
7.34 |
העלאה והורדה |
נתבג - צומת אל על
|
7.37 |
7.37 |
העלאה והורדה |
תעשיה אוירית - צומת תעשייה אווירית
|
7.41 |
7.41 |
העלאה והורדה |
טירת יהודה - צומת בדק
|
7.44 |
7.44 |
העלאה והורדה |
צ.הטייסים - צומת טייסים
|
7.47 |
7.47 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - אזור תעשייה יהוד / כביש 461
|
7.49 |
7.49 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - דרך העצמאות / וייצמן
|
7.51 |
7.51 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - העצמאות / חתוכה
|
7.51 |
7.51 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - דרך העצמאות / יעקב בר סימנטוב
|
7.52 |
7.52 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - שדרות מנחם בגין / שדרות משה דיין
|
7.54 |
7.54 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - צומת יהוד מערב / כביש 461
|
7.55 |
7.55 |
העלאה והורדה |
יהוד מונסון - קניון סביונים / 461
|
7.55 |
7.55 |
העלאה והורדה |
נווה מונוסון - כביש 461 / נווה מונוסון
|
7.58 |
7.58 |
העלאה והורדה |
סביון - צומת סביון / למערב
|
7.59 |
7.59 |
העלאה והורדה |
אור יהודה - דרך לוד / יגאל אלון
|
8.01 |
8.01 |
העלאה והורדה |
אור יהודה - מחנה דורי
|
8.03 |
8.03 |
העלאה והורדה |
רמת פנקס - דרך לוד / צומת רמת פנקס
|
8.04 |
8.04 |
העלאה והורדה |
צ.מסובים - מחלף מסובים / דרך לוד
|
8.07 |
8.07 |
העלאה והורדה |
תל אביב - דרך הטייסים / כיכר הרב פרדס
|
8.13 |
8.13 |
הורדה |
תל אביב - אורט סינגלובסקי / דרך הטייסים
|
8.15 |
8.15 |
הורדה |
תל אביב - לה גווארדייה / שער הגיא
|
8.18 |
8.18 |
הורדה |
תל אביב - לה גווארדייה / יגאל אלון
|
8.19 |
8.19 |
הורדה |
תל אביב - מחלף לה גווארדייה
|
8.20 |
8.20 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
8.23 |
8.23 |
הורדה |