תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
10.10 |
10.10 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
10.12 |
10.12 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
10.13 |
10.13 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
10.14 |
10.14 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
10.15 |
10.15 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
10.17 |
10.17 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
10.19 |
10.19 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
10.21 |
10.21 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
10.22 |
10.22 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
10.27 |
10.27 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
10.29 |
10.29 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
10.33 |
10.33 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
10.37 |
10.37 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
10.40 |
10.40 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
10.50 |
10.50 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
10.52 |
10.52 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
10.55 |
10.55 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
11.06 |
11.06 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
11.14 |
11.14 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
11.20 |
11.20 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
11.31 |
11.31 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
11.32 |
11.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
11.32 |
11.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
11.33 |
11.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
11.33 |
11.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
11.34 |
11.34 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
11.35 |
11.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
11.35 |
11.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
11.36 |
11.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
11.37 |
11.37 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
11.38 |
11.38 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
11.38 |
11.38 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
11.39 |
11.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
11.40 |
11.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
11.41 |
11.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
11.43 |
11.43 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
11.45 |
11.45 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
11.46 |
11.46 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
11.47 |
11.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
11.48 |
11.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
11.50 |
11.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
11.50 |
11.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
11.51 |
11.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
11.52 |
11.52 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
11.53 |
11.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
11.53 |
11.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
11.54 |
11.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
11.54 |
11.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
11.55 |
11.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
11.56 |
11.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
11.56 |
11.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
11.56 |
11.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
11.57 |
11.57 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
11.58 |
11.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
12.00 |
12.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
12.00 |
12.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
12.01 |
12.01 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
12.02 |
12.02 |
הורדה |