תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
10.55 |
10.55 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
10.57 |
10.57 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
10.58 |
10.58 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
10.59 |
10.59 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
11.00 |
11.00 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
11.02 |
11.02 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
11.04 |
11.04 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
11.06 |
11.06 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
11.07 |
11.07 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
11.12 |
11.12 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
11.14 |
11.14 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
11.18 |
11.18 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
11.22 |
11.22 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
11.25 |
11.25 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
11.35 |
11.35 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
11.37 |
11.37 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
11.40 |
11.40 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
11.51 |
11.51 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
11.59 |
11.59 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
12.05 |
12.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
12.16 |
12.16 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
12.17 |
12.17 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
12.17 |
12.17 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
12.18 |
12.18 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
12.18 |
12.18 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
12.19 |
12.19 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
12.20 |
12.20 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
12.20 |
12.20 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
12.21 |
12.21 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
12.22 |
12.22 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
12.23 |
12.23 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
12.23 |
12.23 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
12.24 |
12.24 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
12.25 |
12.25 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
12.26 |
12.26 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
12.28 |
12.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
12.30 |
12.30 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
12.31 |
12.31 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
12.32 |
12.32 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
12.33 |
12.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
12.35 |
12.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
12.35 |
12.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
12.36 |
12.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
12.37 |
12.37 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
12.38 |
12.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
12.38 |
12.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
12.40 |
12.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
12.41 |
12.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
12.41 |
12.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
12.41 |
12.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
12.42 |
12.42 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
12.43 |
12.43 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
12.45 |
12.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
12.45 |
12.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
12.46 |
12.46 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
12.47 |
12.47 |
הורדה |