תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
12.20 |
12.20 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
12.22 |
12.22 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
12.23 |
12.23 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
12.24 |
12.24 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
12.25 |
12.25 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
12.27 |
12.27 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
12.29 |
12.29 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
12.31 |
12.31 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
12.32 |
12.32 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
12.37 |
12.37 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
12.39 |
12.39 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
12.43 |
12.43 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
12.47 |
12.47 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
12.50 |
12.50 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
13.02 |
13.02 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
13.05 |
13.05 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
13.16 |
13.16 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
13.24 |
13.24 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
13.30 |
13.30 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
13.41 |
13.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
13.42 |
13.42 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
13.42 |
13.42 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
13.43 |
13.43 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
13.43 |
13.43 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
13.46 |
13.46 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
13.47 |
13.47 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
13.48 |
13.48 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
13.48 |
13.48 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
13.49 |
13.49 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
13.50 |
13.50 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
13.51 |
13.51 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
13.57 |
13.57 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
13.58 |
13.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
14.01 |
14.01 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
14.02 |
14.02 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
14.03 |
14.03 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
14.03 |
14.03 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
14.04 |
14.04 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
14.04 |
14.04 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
14.05 |
14.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
14.07 |
14.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
14.08 |
14.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
14.10 |
14.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
14.10 |
14.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
14.11 |
14.11 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
14.12 |
14.12 |
הורדה |