תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
13.00 |
13.00 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
13.02 |
13.02 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
13.03 |
13.03 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
13.04 |
13.04 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
13.05 |
13.05 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
13.07 |
13.07 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
13.09 |
13.09 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
13.11 |
13.11 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
13.12 |
13.12 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
13.17 |
13.17 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
13.19 |
13.19 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
13.23 |
13.23 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
13.27 |
13.27 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
13.30 |
13.30 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
13.42 |
13.42 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
14.04 |
14.04 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
14.10 |
14.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
14.21 |
14.21 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
14.22 |
14.22 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
14.22 |
14.22 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
14.23 |
14.23 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
14.23 |
14.23 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
14.24 |
14.24 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
14.25 |
14.25 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
14.25 |
14.25 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
14.26 |
14.26 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
14.29 |
14.29 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
14.30 |
14.30 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
14.31 |
14.31 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
14.33 |
14.33 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
14.35 |
14.35 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
14.36 |
14.36 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
14.37 |
14.37 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
14.38 |
14.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
14.41 |
14.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
14.42 |
14.42 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
14.43 |
14.43 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
14.43 |
14.43 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
14.44 |
14.44 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
14.44 |
14.44 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
14.45 |
14.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
14.47 |
14.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
14.48 |
14.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
14.50 |
14.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
14.50 |
14.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
14.51 |
14.51 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
14.52 |
14.52 |
הורדה |