תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
13.40 |
13.40 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
13.42 |
13.42 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
13.43 |
13.43 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
13.44 |
13.44 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
13.45 |
13.45 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
13.47 |
13.47 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
13.49 |
13.49 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
13.51 |
13.51 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
13.52 |
13.52 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
13.57 |
13.57 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
13.59 |
13.59 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
14.03 |
14.03 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
14.07 |
14.07 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
14.10 |
14.10 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
14.20 |
14.20 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
14.22 |
14.22 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
14.25 |
14.25 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
14.36 |
14.36 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
14.44 |
14.44 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
14.50 |
14.50 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
15.01 |
15.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
15.02 |
15.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
15.02 |
15.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
15.03 |
15.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
15.03 |
15.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
15.04 |
15.04 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
15.05 |
15.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
15.05 |
15.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
15.06 |
15.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
15.07 |
15.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
15.08 |
15.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
15.08 |
15.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
15.09 |
15.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
15.10 |
15.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
15.11 |
15.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
15.13 |
15.13 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
15.15 |
15.15 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
15.16 |
15.16 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
15.17 |
15.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
15.18 |
15.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
15.20 |
15.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
15.20 |
15.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
15.21 |
15.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
15.22 |
15.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
15.23 |
15.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
15.23 |
15.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
15.24 |
15.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
15.24 |
15.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
15.25 |
15.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
15.26 |
15.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
15.26 |
15.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
15.26 |
15.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
15.27 |
15.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
15.28 |
15.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
15.30 |
15.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
15.30 |
15.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
15.31 |
15.31 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
15.32 |
15.32 |
הורדה |