תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
15.40 |
15.40 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
15.42 |
15.42 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
15.43 |
15.43 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
15.44 |
15.44 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
15.45 |
15.45 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
15.47 |
15.47 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
15.49 |
15.49 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
15.51 |
15.51 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
15.52 |
15.52 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
15.57 |
15.57 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
15.59 |
15.59 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
16.03 |
16.03 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
16.10 |
16.10 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
16.20 |
16.20 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
16.22 |
16.22 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
16.25 |
16.25 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
16.44 |
16.44 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
16.50 |
16.50 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
17.02 |
17.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
17.02 |
17.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
17.05 |
17.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
17.05 |
17.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
17.07 |
17.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
17.08 |
17.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
17.08 |
17.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
17.09 |
17.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
17.13 |
17.13 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
17.17 |
17.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
17.18 |
17.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
17.21 |
17.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
17.22 |
17.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
17.27 |
17.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
17.30 |
17.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
17.30 |
17.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
17.31 |
17.31 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
17.32 |
17.32 |
הורדה |