תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
16.30 |
16.30 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
16.32 |
16.32 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
16.33 |
16.33 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
16.34 |
16.34 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
16.35 |
16.35 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
16.37 |
16.37 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
16.39 |
16.39 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
16.41 |
16.41 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
16.42 |
16.42 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
16.47 |
16.47 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
16.49 |
16.49 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
16.53 |
16.53 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
17.00 |
17.00 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
17.12 |
17.12 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
17.51 |
17.51 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
17.52 |
17.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
17.52 |
17.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
17.54 |
17.54 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
17.56 |
17.56 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
17.57 |
17.57 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
17.58 |
17.58 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
17.58 |
17.58 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
17.59 |
17.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
18.00 |
18.00 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
18.07 |
18.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
18.11 |
18.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
18.12 |
18.12 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
18.13 |
18.13 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
18.13 |
18.13 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
18.15 |
18.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
18.17 |
18.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
18.18 |
18.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
18.21 |
18.21 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
18.22 |
18.22 |
הורדה |