תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
17.10 |
17.10 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
17.12 |
17.12 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
17.13 |
17.13 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
17.14 |
17.14 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
17.15 |
17.15 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
17.17 |
17.17 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
17.19 |
17.19 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
17.21 |
17.21 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
17.22 |
17.22 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
17.27 |
17.27 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
17.29 |
17.29 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
17.33 |
17.33 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
17.50 |
17.50 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
17.52 |
17.52 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
18.31 |
18.31 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
18.32 |
18.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
18.32 |
18.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
18.33 |
18.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
18.33 |
18.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
18.34 |
18.34 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
18.35 |
18.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
18.35 |
18.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
18.36 |
18.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
18.37 |
18.37 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
18.38 |
18.38 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
18.38 |
18.38 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
18.39 |
18.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
18.40 |
18.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
18.43 |
18.43 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
18.46 |
18.46 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
18.51 |
18.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
18.52 |
18.52 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
18.54 |
18.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
18.54 |
18.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
18.58 |
18.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
19.01 |
19.01 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
19.02 |
19.02 |
הורדה |