תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
17.45 |
17.45 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
17.47 |
17.47 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
17.48 |
17.48 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
17.49 |
17.49 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
17.50 |
17.50 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
17.52 |
17.52 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
17.54 |
17.54 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
17.56 |
17.56 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
17.57 |
17.57 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
18.02 |
18.02 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
18.04 |
18.04 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
18.12 |
18.12 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
18.15 |
18.15 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
18.25 |
18.25 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
18.27 |
18.27 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
18.30 |
18.30 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
19.06 |
19.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
19.10 |
19.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
19.10 |
19.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
19.12 |
19.12 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
19.13 |
19.13 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
19.13 |
19.13 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
19.14 |
19.14 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
19.15 |
19.15 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
19.16 |
19.16 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
19.18 |
19.18 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
19.20 |
19.20 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
19.21 |
19.21 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
19.22 |
19.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
19.23 |
19.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
19.26 |
19.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
19.28 |
19.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
19.28 |
19.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
19.30 |
19.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
19.31 |
19.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
19.31 |
19.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
19.31 |
19.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
19.32 |
19.32 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
19.33 |
19.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
19.35 |
19.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
19.35 |
19.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
19.36 |
19.36 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
19.37 |
19.37 |
הורדה |