תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
18.15 |
18.15 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
18.17 |
18.17 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
18.18 |
18.18 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
18.19 |
18.19 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
18.20 |
18.20 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
18.22 |
18.22 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
18.24 |
18.24 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
18.26 |
18.26 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
18.27 |
18.27 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
18.32 |
18.32 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
18.34 |
18.34 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
18.38 |
18.38 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
18.42 |
18.42 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
19.19 |
19.19 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
19.36 |
19.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
19.37 |
19.37 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
19.37 |
19.37 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
19.38 |
19.38 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
19.38 |
19.38 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
19.39 |
19.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
19.40 |
19.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
19.40 |
19.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
19.42 |
19.42 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
19.44 |
19.44 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
19.45 |
19.45 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
19.46 |
19.46 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
19.48 |
19.48 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
19.50 |
19.50 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
19.51 |
19.51 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
19.52 |
19.52 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
19.53 |
19.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
19.56 |
19.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
19.57 |
19.57 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
19.58 |
19.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
19.58 |
19.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
19.59 |
19.59 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
19.59 |
19.59 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
20.00 |
20.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
20.01 |
20.01 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
20.01 |
20.01 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
20.01 |
20.01 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
20.02 |
20.02 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
20.03 |
20.03 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
20.05 |
20.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
20.05 |
20.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
20.06 |
20.06 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
20.07 |
20.07 |
הורדה |