תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
18.45 |
18.45 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
18.47 |
18.47 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
18.48 |
18.48 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
18.49 |
18.49 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
18.50 |
18.50 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
18.52 |
18.52 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
18.54 |
18.54 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
18.56 |
18.56 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
18.57 |
18.57 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
19.02 |
19.02 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
19.04 |
19.04 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
19.12 |
19.12 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
19.15 |
19.15 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
19.30 |
19.30 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
19.41 |
19.41 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
19.49 |
19.49 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
19.55 |
19.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
20.06 |
20.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
20.07 |
20.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
20.07 |
20.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
20.08 |
20.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
20.08 |
20.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
20.09 |
20.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
20.11 |
20.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
20.12 |
20.12 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
20.13 |
20.13 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
20.13 |
20.13 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
20.14 |
20.14 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
20.15 |
20.15 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
20.16 |
20.16 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
20.18 |
20.18 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
20.20 |
20.20 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
20.21 |
20.21 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
20.23 |
20.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
20.26 |
20.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
20.27 |
20.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
20.28 |
20.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
20.28 |
20.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
20.29 |
20.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
20.29 |
20.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
20.30 |
20.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
20.32 |
20.32 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
20.33 |
20.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
20.35 |
20.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
20.35 |
20.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
20.36 |
20.36 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
20.37 |
20.37 |
הורדה |