תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
19.05 |
19.05 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
19.07 |
19.07 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
19.08 |
19.08 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
19.09 |
19.09 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
19.10 |
19.10 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
19.12 |
19.12 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
19.14 |
19.14 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
19.16 |
19.16 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
19.17 |
19.17 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
19.22 |
19.22 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
19.24 |
19.24 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
19.28 |
19.28 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
19.32 |
19.32 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
19.35 |
19.35 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
19.45 |
19.45 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
19.47 |
19.47 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
19.50 |
19.50 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
20.01 |
20.01 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
20.09 |
20.09 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
20.15 |
20.15 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
20.26 |
20.26 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
20.27 |
20.27 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
20.27 |
20.27 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
20.28 |
20.28 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
20.28 |
20.28 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
20.29 |
20.29 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
20.30 |
20.30 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
20.30 |
20.30 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
20.32 |
20.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
20.33 |
20.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
20.33 |
20.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
20.34 |
20.34 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
20.35 |
20.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
20.36 |
20.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
20.38 |
20.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
20.40 |
20.40 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
20.41 |
20.41 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
20.42 |
20.42 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
20.43 |
20.43 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
20.45 |
20.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
20.45 |
20.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
20.46 |
20.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
20.47 |
20.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
20.48 |
20.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
20.48 |
20.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
20.49 |
20.49 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
20.49 |
20.49 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
20.50 |
20.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
20.52 |
20.52 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
20.53 |
20.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
20.56 |
20.56 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
20.57 |
20.57 |
הורדה |