תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
20.30 |
20.30 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
20.32 |
20.32 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
20.33 |
20.33 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
20.34 |
20.34 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
20.35 |
20.35 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
20.37 |
20.37 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
20.39 |
20.39 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
20.41 |
20.41 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
20.42 |
20.42 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
20.47 |
20.47 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
20.49 |
20.49 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
20.53 |
20.53 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
20.57 |
20.57 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
21.10 |
21.10 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
21.12 |
21.12 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
21.15 |
21.15 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
21.26 |
21.26 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
21.34 |
21.34 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
21.51 |
21.51 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
21.52 |
21.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
21.52 |
21.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
21.53 |
21.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
21.53 |
21.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
21.54 |
21.54 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
21.55 |
21.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
21.55 |
21.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
21.56 |
21.56 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
21.57 |
21.57 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
21.58 |
21.58 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
21.58 |
21.58 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
21.59 |
21.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
22.00 |
22.00 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
22.01 |
22.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
22.03 |
22.03 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
22.05 |
22.05 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
22.06 |
22.06 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
22.07 |
22.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
22.08 |
22.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
22.10 |
22.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
22.10 |
22.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
22.11 |
22.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
22.12 |
22.12 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
22.14 |
22.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
22.14 |
22.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
22.15 |
22.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
22.16 |
22.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
22.16 |
22.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
22.16 |
22.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
22.17 |
22.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
22.18 |
22.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
22.20 |
22.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
22.20 |
22.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
22.21 |
22.21 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
22.22 |
22.22 |
הורדה |