תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
21.45 |
21.45 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
21.47 |
21.47 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
21.48 |
21.48 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
21.49 |
21.49 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
21.50 |
21.50 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
21.52 |
21.52 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
21.54 |
21.54 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
21.56 |
21.56 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
21.57 |
21.57 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
22.02 |
22.02 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
22.04 |
22.04 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
22.08 |
22.08 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
22.12 |
22.12 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
22.15 |
22.15 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
22.25 |
22.25 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
22.27 |
22.27 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
22.30 |
22.30 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
22.41 |
22.41 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
22.49 |
22.49 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
22.55 |
22.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
23.06 |
23.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
23.07 |
23.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
23.07 |
23.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
23.08 |
23.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
23.08 |
23.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
23.09 |
23.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
23.10 |
23.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
23.10 |
23.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
23.11 |
23.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
23.12 |
23.12 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
23.13 |
23.13 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
23.13 |
23.13 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
23.14 |
23.14 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
23.15 |
23.15 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
23.16 |
23.16 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
23.18 |
23.18 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
23.20 |
23.20 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
23.21 |
23.21 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
23.22 |
23.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
23.23 |
23.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
23.25 |
23.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
23.25 |
23.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
23.26 |
23.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
23.27 |
23.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
23.28 |
23.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
23.28 |
23.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
23.29 |
23.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
23.29 |
23.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
23.30 |
23.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
23.31 |
23.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
23.31 |
23.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
23.31 |
23.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
23.32 |
23.32 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
23.33 |
23.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
23.35 |
23.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
23.35 |
23.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
23.36 |
23.36 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
23.37 |
23.37 |
הורדה |