תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
6.40 |
6.40 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
6.42 |
6.42 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
6.43 |
6.43 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
6.44 |
6.44 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
6.45 |
6.45 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
6.47 |
6.47 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
6.49 |
6.49 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
6.51 |
6.51 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
6.52 |
6.52 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
6.57 |
6.57 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
6.59 |
6.59 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
7.03 |
7.03 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
7.07 |
7.07 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
7.10 |
7.10 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
7.20 |
7.20 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
7.22 |
7.22 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
7.25 |
7.25 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
7.36 |
7.36 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
7.44 |
7.44 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
7.50 |
7.50 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
8.01 |
8.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
8.02 |
8.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
8.02 |
8.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
8.03 |
8.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
8.03 |
8.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
8.04 |
8.04 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
8.05 |
8.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
8.05 |
8.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
8.06 |
8.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
8.07 |
8.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
8.08 |
8.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
8.08 |
8.08 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
8.09 |
8.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
8.10 |
8.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
8.11 |
8.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
8.13 |
8.13 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
8.15 |
8.15 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
8.16 |
8.16 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
8.17 |
8.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
8.18 |
8.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
8.20 |
8.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
8.20 |
8.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
8.21 |
8.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
8.22 |
8.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
8.23 |
8.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
8.23 |
8.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
8.24 |
8.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
8.24 |
8.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
8.25 |
8.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
8.26 |
8.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
8.26 |
8.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
8.26 |
8.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
8.27 |
8.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
8.28 |
8.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
8.30 |
8.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
8.30 |
8.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
8.31 |
8.31 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
8.32 |
8.32 |
הורדה |