תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
8.20 |
8.20 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
8.22 |
8.22 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
8.23 |
8.23 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
8.24 |
8.24 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
8.25 |
8.25 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
8.27 |
8.27 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
8.29 |
8.29 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
8.31 |
8.31 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
8.32 |
8.32 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
8.37 |
8.37 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
8.39 |
8.39 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
8.43 |
8.43 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
8.47 |
8.47 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
8.50 |
8.50 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
9.00 |
9.00 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
9.02 |
9.02 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
9.05 |
9.05 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
9.16 |
9.16 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
9.24 |
9.24 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
9.30 |
9.30 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
9.41 |
9.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
9.42 |
9.42 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
9.42 |
9.42 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
9.43 |
9.43 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
9.43 |
9.43 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
9.44 |
9.44 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
9.45 |
9.45 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
9.45 |
9.45 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
9.46 |
9.46 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
9.47 |
9.47 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
9.48 |
9.48 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
9.48 |
9.48 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
9.49 |
9.49 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
9.50 |
9.50 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
9.51 |
9.51 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
9.53 |
9.53 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
9.55 |
9.55 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
9.56 |
9.56 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
9.57 |
9.57 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
9.58 |
9.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
10.00 |
10.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
10.00 |
10.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
10.01 |
10.01 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
10.02 |
10.02 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
10.03 |
10.03 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
10.03 |
10.03 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
10.04 |
10.04 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
10.04 |
10.04 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
10.05 |
10.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
10.06 |
10.06 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
10.06 |
10.06 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
10.06 |
10.06 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
10.07 |
10.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
10.08 |
10.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
10.10 |
10.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
10.10 |
10.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
10.11 |
10.11 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
10.12 |
10.12 |
הורדה |