תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
8.30 |
8.30 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
8.32 |
8.32 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
8.33 |
8.33 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
8.34 |
8.34 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
8.35 |
8.35 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
8.37 |
8.37 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
8.39 |
8.39 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
8.41 |
8.41 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
8.42 |
8.42 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
8.47 |
8.47 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
8.49 |
8.49 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
8.53 |
8.53 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
8.57 |
8.57 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
9.00 |
9.00 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
9.10 |
9.10 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
9.12 |
9.12 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
9.15 |
9.15 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
9.26 |
9.26 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
9.34 |
9.34 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
9.40 |
9.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
9.51 |
9.51 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
9.52 |
9.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
9.52 |
9.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
9.53 |
9.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
9.53 |
9.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
9.54 |
9.54 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
9.55 |
9.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
9.55 |
9.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
9.56 |
9.56 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
9.57 |
9.57 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
9.58 |
9.58 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
9.58 |
9.58 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
9.59 |
9.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
10.00 |
10.00 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
10.01 |
10.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
10.03 |
10.03 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
10.05 |
10.05 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
10.06 |
10.06 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
10.07 |
10.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
10.08 |
10.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
10.10 |
10.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
10.10 |
10.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
10.11 |
10.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
10.12 |
10.12 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
10.13 |
10.13 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
10.13 |
10.13 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
10.14 |
10.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
10.14 |
10.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
10.15 |
10.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
10.16 |
10.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
10.16 |
10.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
10.16 |
10.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
10.17 |
10.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
10.18 |
10.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
10.20 |
10.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
10.20 |
10.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
10.21 |
10.21 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
10.22 |
10.22 |
הורדה |