תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
8.55 |
8.55 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / יד חרוצים
|
8.57 |
8.57 |
העלאה |
תל אביב - המסגר / המלאכה
|
8.58 |
8.58 |
העלאה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
8.59 |
8.59 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
9.00 |
9.00 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
9.02 |
9.02 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
9.04 |
9.04 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
9.06 |
9.06 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
9.07 |
9.07 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
9.12 |
9.12 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
9.14 |
9.14 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
9.18 |
9.18 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
9.22 |
9.22 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
9.25 |
9.25 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
9.35 |
9.35 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
9.37 |
9.37 |
העלאה והורדה |
אודים - צ.אודים
|
9.40 |
9.40 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה
|
9.51 |
9.51 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
9.59 |
9.59 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לצפון
|
10.05 |
10.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / וויליג
|
10.16 |
10.16 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך השלום / דרך יצחק שמיר
|
10.17 |
10.17 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
10.17 |
10.17 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / שחל
|
10.18 |
10.18 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
10.18 |
10.18 |
העלאה והורדה |
חדרה - גיורא צחור / אהרון אהרונסון
|
10.19 |
10.19 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / מכללה
|
10.20 |
10.20 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / פרנק
|
10.20 |
10.20 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
10.21 |
10.21 |
העלאה והורדה |
חדרה - הלל יפה / הרברט סמואל
|
10.22 |
10.22 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הלל יפה
|
10.23 |
10.23 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
10.23 |
10.23 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / ירושלים
|
10.24 |
10.24 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
10.25 |
10.25 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
10.26 |
10.26 |
העלאה והורדה |
חדרה - צ.חדרה מזרח
|
10.28 |
10.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
10.30 |
10.30 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
10.31 |
10.31 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
10.32 |
10.32 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
10.33 |
10.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
10.35 |
10.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
10.35 |
10.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / יהודה הלוי
|
10.36 |
10.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך פיקא
|
10.37 |
10.37 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
10.38 |
10.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
10.38 |
10.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
10.39 |
10.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
10.39 |
10.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
10.40 |
10.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
10.41 |
10.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
10.41 |
10.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
10.41 |
10.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
10.42 |
10.42 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
10.43 |
10.43 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
10.45 |
10.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
10.45 |
10.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
10.46 |
10.46 |
הורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
10.47 |
10.47 |
הורדה |