פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
13.10 |
13.10 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
13.10 |
13.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
13.14 |
13.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
13.14 |
13.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
13.15 |
13.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
13.15 |
13.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
13.16 |
13.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
13.16 |
13.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
13.17 |
13.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
13.18 |
13.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
13.18 |
13.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
13.20 |
13.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
13.20 |
13.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
13.22 |
13.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
13.23 |
13.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
13.24 |
13.24 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
13.25 |
13.25 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
13.26 |
13.26 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
13.27 |
13.27 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
13.29 |
13.29 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
13.32 |
13.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
13.32 |
13.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
13.33 |
13.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
13.35 |
13.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
13.37 |
13.37 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
13.41 |
13.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
13.41 |
13.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
14.02 |
14.02 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
14.10 |
14.10 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
14.24 |
14.24 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
14.37 |
14.37 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
14.41 |
14.41 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
14.44 |
14.44 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
14.45 |
14.45 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
14.48 |
14.48 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
14.51 |
14.51 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
14.56 |
14.56 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
14.58 |
14.58 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
14.59 |
14.59 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
15.02 |
15.02 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
15.03 |
15.03 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
15.04 |
15.04 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
15.06 |
15.06 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
15.07 |
15.07 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
15.10 |
15.10 |
הורדה |