פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
13.30 |
13.30 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
13.30 |
13.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
13.31 |
13.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
13.31 |
13.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
13.35 |
13.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
13.35 |
13.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
13.37 |
13.37 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
13.42 |
13.42 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
13.43 |
13.43 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
13.46 |
13.46 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
13.47 |
13.47 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
13.49 |
13.49 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
13.52 |
13.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
13.52 |
13.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
13.54 |
13.54 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
13.57 |
13.57 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
13.59 |
13.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
13.59 |
13.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
14.01 |
14.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
14.01 |
14.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
14.04 |
14.04 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
14.15 |
14.15 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
14.22 |
14.22 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
14.30 |
14.30 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
14.44 |
14.44 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
14.47 |
14.47 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
14.57 |
14.57 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
15.00 |
15.00 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
15.01 |
15.01 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
15.04 |
15.04 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
15.05 |
15.05 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
15.08 |
15.08 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
15.11 |
15.11 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
15.16 |
15.16 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
15.18 |
15.18 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
15.19 |
15.19 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
15.22 |
15.22 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
15.23 |
15.23 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
15.24 |
15.24 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
15.26 |
15.26 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
15.27 |
15.27 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
15.30 |
15.30 |
הורדה |