פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
14.30 |
14.30 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
14.30 |
14.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
14.31 |
14.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
14.31 |
14.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
14.34 |
14.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
14.34 |
14.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
14.35 |
14.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
14.35 |
14.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
14.36 |
14.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
14.36 |
14.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
14.37 |
14.37 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
14.38 |
14.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
14.38 |
14.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
14.39 |
14.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
14.42 |
14.42 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
14.43 |
14.43 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
14.44 |
14.44 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
14.45 |
14.45 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
14.47 |
14.47 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
14.49 |
14.49 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
14.52 |
14.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
14.52 |
14.52 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
14.53 |
14.53 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
14.54 |
14.54 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
14.55 |
14.55 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
14.56 |
14.56 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
14.56 |
14.56 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
14.57 |
14.57 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
14.59 |
14.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
14.59 |
14.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
15.00 |
15.00 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
15.00 |
15.00 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
15.01 |
15.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
15.01 |
15.01 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
15.04 |
15.04 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
15.15 |
15.15 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
15.22 |
15.22 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
15.30 |
15.30 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
15.44 |
15.44 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
15.47 |
15.47 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
15.57 |
15.57 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
16.00 |
16.00 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
16.01 |
16.01 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
16.04 |
16.04 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
16.05 |
16.05 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
16.08 |
16.08 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
16.11 |
16.11 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
16.16 |
16.16 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
16.18 |
16.18 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
16.19 |
16.19 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
16.22 |
16.22 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
16.23 |
16.23 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
16.24 |
16.24 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
16.26 |
16.26 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
16.27 |
16.27 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
16.30 |
16.30 |
הורדה |