פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
15.40 |
15.40 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
15.40 |
15.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
15.41 |
15.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
15.41 |
15.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
15.44 |
15.44 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
15.44 |
15.44 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
15.45 |
15.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
15.45 |
15.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
15.46 |
15.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
15.46 |
15.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
15.47 |
15.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
15.48 |
15.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
15.48 |
15.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
15.49 |
15.49 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
15.52 |
15.52 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
15.53 |
15.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
15.55 |
15.55 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
15.56 |
15.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
15.57 |
15.57 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
15.59 |
15.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
16.02 |
16.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
16.02 |
16.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
16.03 |
16.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
16.04 |
16.04 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
16.05 |
16.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
16.06 |
16.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
16.06 |
16.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
16.10 |
16.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
16.10 |
16.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
16.11 |
16.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
16.11 |
16.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
16.14 |
16.14 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
16.25 |
16.25 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
16.32 |
16.32 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
16.54 |
16.54 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
17.07 |
17.07 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
17.18 |
17.18 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
17.21 |
17.21 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
17.26 |
17.26 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
17.28 |
17.28 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
17.29 |
17.29 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
17.32 |
17.32 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
17.33 |
17.33 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
17.34 |
17.34 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
17.36 |
17.36 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
17.37 |
17.37 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
17.40 |
17.40 |
הורדה |