פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
17.10 |
17.10 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
17.17 |
17.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
17.18 |
17.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
17.18 |
17.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
17.19 |
17.19 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
17.22 |
17.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
17.27 |
17.27 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
17.29 |
17.29 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
17.32 |
17.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
17.32 |
17.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
17.33 |
17.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
17.35 |
17.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
17.41 |
17.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
17.41 |
17.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
18.02 |
18.02 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
18.10 |
18.10 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
18.24 |
18.24 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
18.27 |
18.27 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
18.37 |
18.37 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
18.40 |
18.40 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
18.44 |
18.44 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
18.48 |
18.48 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
18.51 |
18.51 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
18.56 |
18.56 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
18.58 |
18.58 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
18.59 |
18.59 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
19.02 |
19.02 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
19.03 |
19.03 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
19.04 |
19.04 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
19.06 |
19.06 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
19.07 |
19.07 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
19.10 |
19.10 |
הורדה |