פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
18.40 |
18.40 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
18.40 |
18.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
18.41 |
18.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
18.44 |
18.44 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
18.44 |
18.44 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
18.46 |
18.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
18.46 |
18.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
18.47 |
18.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
18.50 |
18.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
18.52 |
18.52 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
18.54 |
18.54 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
18.55 |
18.55 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
18.59 |
18.59 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
19.03 |
19.03 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
19.04 |
19.04 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
19.05 |
19.05 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
19.06 |
19.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
19.06 |
19.06 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
19.07 |
19.07 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
19.09 |
19.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
19.10 |
19.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
19.10 |
19.10 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
19.11 |
19.11 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
19.14 |
19.14 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
19.25 |
19.25 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
19.32 |
19.32 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
19.40 |
19.40 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
19.54 |
19.54 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
19.57 |
19.57 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
20.07 |
20.07 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
20.11 |
20.11 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
20.14 |
20.14 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
20.15 |
20.15 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
20.18 |
20.18 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
20.21 |
20.21 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
20.26 |
20.26 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
20.28 |
20.28 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
20.29 |
20.29 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
20.32 |
20.32 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
20.33 |
20.33 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
20.34 |
20.34 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
20.36 |
20.36 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
20.37 |
20.37 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
20.40 |
20.40 |
הורדה |