פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
20.10 |
20.10 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
20.10 |
20.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
20.11 |
20.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
20.11 |
20.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
20.14 |
20.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
20.14 |
20.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
20.15 |
20.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
20.15 |
20.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
20.16 |
20.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
20.16 |
20.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
20.17 |
20.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
20.18 |
20.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
20.18 |
20.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
20.19 |
20.19 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
20.20 |
20.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
20.20 |
20.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
20.22 |
20.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
20.23 |
20.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
20.24 |
20.24 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
20.25 |
20.25 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
20.26 |
20.26 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
20.27 |
20.27 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
20.29 |
20.29 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
20.32 |
20.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
20.32 |
20.32 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
20.33 |
20.33 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
20.34 |
20.34 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
20.35 |
20.35 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
20.36 |
20.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
20.36 |
20.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
20.37 |
20.37 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
20.39 |
20.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
20.39 |
20.39 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
20.40 |
20.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
20.40 |
20.40 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
20.41 |
20.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
20.41 |
20.41 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
20.44 |
20.44 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
21.02 |
21.02 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
21.10 |
21.10 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
21.24 |
21.24 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
21.27 |
21.27 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
21.37 |
21.37 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
21.41 |
21.41 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
21.44 |
21.44 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
21.45 |
21.45 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
21.48 |
21.48 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
21.51 |
21.51 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
21.56 |
21.56 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
21.58 |
21.58 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
21.59 |
21.59 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
22.02 |
22.02 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
22.03 |
22.03 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
22.04 |
22.04 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
22.06 |
22.06 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
22.07 |
22.07 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
22.10 |
22.10 |
הורדה |