פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
20.55 |
20.55 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
20.56 |
20.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
21.00 |
21.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
21.02 |
21.02 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
21.03 |
21.03 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
21.03 |
21.03 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
21.04 |
21.04 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / הנוטר
|
21.05 |
21.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בי"ס חקלאי
|
21.05 |
21.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - פיקא / הבוטנים
|
21.07 |
21.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך פיקא / שלומציון המלכה
|
21.08 |
21.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - גבעת נאה
|
21.09 |
21.09 |
העלאה והורדה |
צ.אלון - בית אריזה / דרך פיקא
|
21.10 |
21.10 |
העלאה והורדה |
צ.אלון
|
21.11 |
21.11 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
21.12 |
21.12 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה מזרח
|
21.14 |
21.14 |
העלאה והורדה |
חדרה - משרדי חברת חשמל / צה"ל
|
21.17 |
21.17 |
העלאה והורדה |
חדרה - צה"ל / האקליפטוס
|
21.17 |
21.17 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / לבוצקין
|
21.18 |
21.18 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא וייצמן / הבנים
|
21.19 |
21.19 |
העלאה והורדה |
חדרה - הנשיא ויצמן / יהודה הלוי
|
21.20 |
21.20 |
העלאה והורדה |
חדרה - תיכון חדרה / רמב"ם
|
21.21 |
21.21 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת חדרה
|
21.21 |
21.21 |
העלאה והורדה |
חדרה - דוד שמעוני / גשר אריאל שרון
|
21.22 |
21.22 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יצחק גרינבוים
|
21.24 |
21.24 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / יגאל אלון
|
21.24 |
21.24 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / הר צין
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
חדרה - אהרון אהרונסון / השלום
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
חדרה - השלום / אהרון אהרונסון
|
21.26 |
21.26 |
העלאה והורדה |
חדרה - דרך יצחק שמיר / דרך השלום
|
21.26 |
21.26 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
21.29 |
21.29 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
מחלף חבצלת
|
21.47 |
21.47 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
21.55 |
21.55 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
22.09 |
22.09 |
העלאה והורדה |
יקום - צומת יקום
|
22.12 |
22.12 |
העלאה והורדה |
רשפון - צומת רשפון
|
22.22 |
22.22 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
22.25 |
22.25 |
העלאה והורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
22.26 |
22.26 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
22.29 |
22.29 |
העלאה והורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
22.30 |
22.30 |
העלאה והורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
22.33 |
22.33 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
22.36 |
22.36 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
22.41 |
22.41 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
22.43 |
22.43 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
22.44 |
22.44 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
22.47 |
22.47 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
22.48 |
22.48 |
הורדה |
תל אביב - קרית הממשלה / דרך מנחם בגין
|
22.49 |
22.49 |
הורדה |
תל אביב - המסגר / יצחק שדה
|
22.51 |
22.51 |
הורדה |
תל אביב - דרך מנחם בגין / נחמני
|
22.52 |
22.52 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
22.55 |
22.55 |
הורדה |