פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
15.50 |
15.50 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
15.51 |
15.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
15.51 |
15.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
15.53 |
15.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
15.55 |
15.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
15.55 |
15.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
15.55 |
15.55 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
15.56 |
15.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
15.57 |
15.57 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
15.57 |
15.57 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
15.58 |
15.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הבנים
|
15.58 |
15.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / תבור
|
15.59 |
15.59 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
16.00 |
16.00 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
16.05 |
16.05 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
16.06 |
16.06 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
16.08 |
16.08 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / נחלת ז'בוטינסקי
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מחצבת בנימינה
|
16.10 |
16.10 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מעון סביון / כביש 652
|
16.12 |
16.12 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - אורט השומרון / כביש 652
|
16.13 |
16.13 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
16.14 |
16.14 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - גני רמת הנדיב / 652
|
16.14 |
16.14 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / כביש 652
|
16.15 |
16.15 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / דרך שרה
|
16.16 |
16.16 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - ספרייה / הדגן
|
16.17 |
16.17 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - ז'בוטינסקי / הנדיב
|
16.18 |
16.18 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הנדיב / המייסדים
|
16.18 |
16.18 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הרצל / יעבץ
|
16.19 |
16.19 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - שדרות נילי / האורנים
|
16.19 |
16.19 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - בית ספר נילי
|
16.19 |
16.19 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - נילי / קדש
|
16.20 |
16.20 |
העלאה והורדה |
מעין צבי - החלוצים / שד. נילי
|
16.20 |
16.20 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - צ.משטרת זכרון
|
16.22 |
16.22 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
16.23 |
16.23 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פרדיס
|
16.26 |
16.26 |
העלאה והורדה |
פורדיס - פוריידיס / 4
|
16.27 |
16.27 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
16.31 |
16.31 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
16.33 |
16.33 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
16.35 |
16.35 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
16.35 |
16.35 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
16.39 |
16.39 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
16.41 |
16.41 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צ.עין הוד
|
16.46 |
16.46 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
16.47 |
16.47 |
העלאה והורדה |
עתלית - צ.אורן צפון / כלא 6
|
16.48 |
16.48 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צ.סיטרין
|
16.48 |
16.48 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
16.50 |
16.50 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים צפון / נחל ספונים
|
16.52 |
16.52 |
העלאה והורדה |
מח.137 - מחנה 137
|
16.54 |
16.54 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
16.55 |
16.55 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
16.56 |
16.56 |
העלאה והורדה |
כפר גלים - מסעף
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
16.58 |
16.58 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - בסיס תובלה
|
16.59 |
16.59 |
העלאה והורדה |
חיפה - ההגנה / רוטנברג
|
17.00 |
17.00 |
העלאה והורדה |
חיפה - מתמ
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
|
17.03 |
17.03 |
הורדה |