פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
17.20 |
17.20 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
17.21 |
17.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
17.21 |
17.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
17.27 |
17.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
17.27 |
17.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הבנים
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / תבור
|
17.29 |
17.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
17.30 |
17.30 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
17.35 |
17.35 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / נחלת ז'בוטינסקי
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מחצבת בנימינה
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מעון סביון / כביש 652
|
17.42 |
17.42 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - אורט השומרון / כביש 652
|
17.43 |
17.43 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - גני רמת הנדיב / 652
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / כביש 652
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / דרך שרה
|
17.46 |
17.46 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - ספרייה / הדגן
|
17.47 |
17.47 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - ז'בוטינסקי / הנדיב
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הנדיב / המייסדים
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הרצל / יעבץ
|
17.49 |
17.49 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - שדרות נילי / האורנים
|
17.49 |
17.49 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - בית ספר נילי
|
17.49 |
17.49 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - נילי / קדש
|
17.50 |
17.50 |
העלאה והורדה |
מעין צבי - החלוצים / שד. נילי
|
17.50 |
17.50 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - צ.משטרת זכרון
|
17.52 |
17.52 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פרדיס
|
17.56 |
17.56 |
העלאה והורדה |
פורדיס - פוריידיס / 4
|
17.57 |
17.57 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
17.59 |
17.59 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
18.09 |
18.09 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
18.11 |
18.11 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צ.עין הוד
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
18.17 |
18.17 |
העלאה והורדה |
עתלית - צ.אורן צפון / כלא 6
|
18.18 |
18.18 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צ.סיטרין
|
18.18 |
18.18 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים צפון / נחל ספונים
|
18.22 |
18.22 |
העלאה והורדה |
מח.137 - מחנה 137
|
18.24 |
18.24 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
18.25 |
18.25 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
כפר גלים - מסעף
|
18.27 |
18.27 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
18.28 |
18.28 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - בסיס תובלה
|
18.29 |
18.29 |
העלאה והורדה |
חיפה - ההגנה / רוטנברג
|
18.30 |
18.30 |
העלאה והורדה |
חיפה - מתמ
|
18.31 |
18.31 |
העלאה והורדה |
חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
|
18.33 |
18.33 |
הורדה |