חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
(רציף 3) |
7.05 |
7.05 |
העלאה |
חיפה - מתמ / ההגנה
|
7.07 |
7.07 |
העלאה |
חיפה - איצטדיון סמי עופר / לדרום
|
7.07 |
7.07 |
העלאה |
טירת כרמל - תעש טירה
|
7.08 |
7.08 |
העלאה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
7.09 |
7.09 |
העלאה |
כפר גלים - מסעף
|
7.11 |
7.11 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
7.12 |
7.12 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
7.13 |
7.13 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים דרום / נחל ספונים
|
7.15 |
7.15 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
7.17 |
7.17 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
7.19 |
7.19 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת אורן דרום / כלא 6
|
7.20 |
7.20 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
7.20 |
7.20 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
7.21 |
7.21 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
7.26 |
7.26 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
7.28 |
7.28 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
7.31 |
7.31 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
7.32 |
7.32 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
7.32 |
7.32 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
7.34 |
7.34 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
7.35 |
7.35 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
7.38 |
7.38 |
העלאה והורדה |
פורדיס - שוק
|
7.40 |
7.40 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
7.40 |
7.40 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
7.43 |
7.43 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - משטרה / שדרות נילי
|
7.44 |
7.44 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - שדרות נילי / החלוצים
|
7.46 |
7.46 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - נילי / קדש
|
7.46 |
7.46 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - האורנים / הרוקח
|
7.47 |
7.47 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הרצל / יעבץ
|
7.47 |
7.47 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הרצל / שדרות נילי
|
7.48 |
7.48 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך הגרנות / הרצל
|
7.48 |
7.48 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - המייסדים / דרך הגרנות
|
7.48 |
7.48 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / חווה חקלאית
|
7.49 |
7.49 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / נווה רמז
|
7.50 |
7.50 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - גני רמת הנדיב / 652
|
7.51 |
7.51 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
7.52 |
7.52 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - בית ספר אורט / כביש 652
|
7.53 |
7.53 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מוסד סביון / 652
|
7.53 |
7.53 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / הספיר
|
7.56 |
7.56 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
7.57 |
7.57 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
7.58 |
7.58 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
7.59 |
7.59 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
8.00 |
8.00 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מתחם ביג / דרך הנדיב
|
8.05 |
8.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
8.05 |
8.05 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הים
|
8.06 |
8.06 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
8.07 |
8.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
8.07 |
8.07 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
8.08 |
8.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
8.08 |
8.08 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
8.09 |
8.09 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
8.09 |
8.09 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
8.10 |
8.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
8.10 |
8.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
8.11 |
8.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
8.11 |
8.11 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
8.13 |
8.13 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
8.14 |
8.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
8.14 |
8.14 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
8.15 |
8.15 |
הורדה |