חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
(רציף 3) |
8.20 |
8.20 |
העלאה |
חיפה - מתמ / ההגנה
|
8.22 |
8.22 |
העלאה |
חיפה - איצטדיון סמי עופר / לדרום
|
8.22 |
8.22 |
העלאה |
טירת כרמל - תעש טירה
|
8.23 |
8.23 |
העלאה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
8.24 |
8.24 |
העלאה |
כפר גלים - מסעף
|
8.26 |
8.26 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
8.27 |
8.27 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
8.28 |
8.28 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים דרום / נחל ספונים
|
8.30 |
8.30 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
8.32 |
8.32 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
8.34 |
8.34 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת אורן דרום / כלא 6
|
8.35 |
8.35 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
8.35 |
8.35 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
8.36 |
8.36 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
8.41 |
8.41 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
8.43 |
8.43 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
8.46 |
8.46 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
8.47 |
8.47 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
8.47 |
8.47 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
8.49 |
8.49 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
8.50 |
8.50 |
העלאה והורדה |
דור - צ.נחשולים / דור
|
8.53 |
8.53 |
העלאה והורדה |
פורדיס - שוק
|
8.55 |
8.55 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
8.55 |
8.55 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
8.58 |
8.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - משטרה / שדרות נילי
|
8.59 |
8.59 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - שדרות נילי / החלוצים
|
9.01 |
9.01 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - נילי / קדש
|
9.01 |
9.01 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - האורנים / הרוקח
|
9.02 |
9.02 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הרצל / יעבץ
|
9.02 |
9.02 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - הרצל / שדרות נילי
|
9.03 |
9.03 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך הגרנות / הרצל
|
9.03 |
9.03 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - המייסדים / דרך הגרנות
|
9.03 |
9.03 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / חווה חקלאית
|
9.04 |
9.04 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - דרך אהרון / נווה רמז
|
9.05 |
9.05 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקב - גני רמת הנדיב / 652
|
9.06 |
9.06 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
9.07 |
9.07 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - בית ספר אורט / כביש 652
|
9.08 |
9.08 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מוסד סביון / 652
|
9.08 |
9.08 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / הספיר
|
9.11 |
9.11 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
9.12 |
9.12 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
9.13 |
9.13 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
9.14 |
9.14 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
9.15 |
9.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מתחם ביג / דרך הנדיב
|
9.20 |
9.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
9.20 |
9.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הים
|
9.21 |
9.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
9.22 |
9.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
9.22 |
9.22 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
9.23 |
9.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
9.23 |
9.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
9.24 |
9.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
9.24 |
9.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
9.25 |
9.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
9.25 |
9.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
9.26 |
9.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
9.26 |
9.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
9.28 |
9.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
9.29 |
9.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
9.29 |
9.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
9.30 |
9.30 |
הורדה |